Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

slniečko83
Ahoooj,akurát som ti chcela písať,že ako si dopadla.Zatiaľ sa nestresuj,oddychuj a po čase uvidíš čo a ako... Takže asi si mala riadne bolesti,to mi je ľúto :-( inak si bola so všetkým spoko? starostlivosť? držaj sa a nech sa ti pŕska rýchlo hoja a ty nech trpíš menej :-)

marikamarika

Slniecko

Ahoj, tak super ze uz to mas za sebou, v kazdom pripade si teraz nerob starosti s nicim, dolezite je aby Si sa co nauskor zotavila a na to treba pozitivne myslenie :) tak sa,lieckaj a doveruj dokimu, kto ta vlastne operoval?

marikamarika

Lenkalili

Drzim palceky na zajtra, tak ty cakas uz od oktobra no tak konecne si sa dockala :) vela stasticka a daj vediet ked budes moct ako si dopadla..secky budeme zvedave

slniecko83

Ahojte kocky tak uz mam po opke a som uz doma.Bolesti mam ale je to omnoho lepsie ako vcera. Nemozem sa zhlboka nadychnut pretoze ma boli na hrudi. 10 dni si nemam rozopnut podprdu a prvy krat si ich uvidim na kontrole, ale uz vcera po opke som si vsimla cez podprdu ze mam jeden prsnik vacsi ako druhy. Myslite ze sa to napravy lebo vidim ze je to velky rodiel. Doktorovi som to hovorila a on povedal ze to videl uz pri opke a ze jednu stranu hrudnika mam viac prepadnuty a na na tej strane mam vacsi prsnik a ta druha strana hrudnika tak tam sval je viacej namahavy. Tak teraz neviem ci mam mat starosti z toho alebo je zatial zbytocne stresovat

marikamarika

Deed

Gratulujem ako ti to celw pekne vyslo :)

Henka88
A kedy mas teda termin u dr? Gratulujem k dobremu vyberu, robil aj moju segru a ta je strasne spokojna :)

Susy1982

Lenkalili
...a nakoniec pre aku velkost ste sa s lekarom dohodli?S fajcenim to u mna bolo tiez tek ze vecer pred opkou dve cigy ,lebo som bola velmi nesvoja a rano som chcela celu operaciu zrusit a rozmyslala som ako z toho vycuvat....proste utekacie stavy...a potom som si povedala ze to chcem a roky som takto cuvala a nic nemla a teraz je vsetko pripravene tak a bolo,Budem na Teba mysliet ,nech to dopadne co najlepsie

deed

Lenkali

Mne sa zda ze dva dni pred, malo byt to byt aj prilohou zmluvy ze co mas a nemas jest pit fajcit a pod
A drzim prsteky ja som tiez nemala velmi stres :))