Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Ahooooj:-)
Dottore mi nedal ziadnu ofic zmluvu len podlal mailom nejaky papyrus co vyzeral ako objednavka, kde bolo zaloha 1500€ a cislo uctu a zvysok v hotovosti pred opkou. Napis mu email nech ti posle instrukcie.
Myslim ze operuje stvrtky a po 2 pacosky( cele 6 p prazdna chodba len jedna jeho izba obsadena plus seatricka), mali sme prist na 8 tusim a ja som isla prva, trvalo mu to 2 hod (reopka) a potom druha pacoska ktorej len vyberal prasknute implose a cistil ranu, to mu trvalo 3 hod. Ja som sa medzitym prebrala na pooperacke a hodku pockala na druhu pacosku, ju doviezli rovno na izbu ku mne.
Doporucujem ti zobrat si nieco silne na spanie lebo na posteli sa NEDA lezat, a sestricka nemala NIC na spanie, isla si vecer lazkat lebo bola unavena po xmas party :-) a my pacosky sme chodili po chodbe :-) keby som lezala a spala mozno by mi zilka nepraskla... Ktovie...
Ked mas este nejake otazky napis :-)

deed

Tak zajtra mam kontrolu po 6tt :) som zvedava co racz povie. Mam pocit ze ked nosim poop. Podprdu aj cez den tak nemam to lave vacsie, musimsa ho na to opytat.
Tomyum
Ja si myslim ze ta nerovnost je v pohode sak zajtra napisem ako som dopadla

Assabloy
Vcera som akurat na teba myslela, ze ako sa mas lebo si uz davno nepisala. Ja uz tiez nosim chalanov aj ked to je teda len 15kg tak asi to obmedzim.

Inak nemate kocky pocit, ze ten skafander sa tak deformuje? Mne ide hlavne o ramena, krci sa mi to tam a tlaci ma potom ten suchy zips.

A este jedna vec, co robit proti hrbeniu? Aj mm mi povedal ze sa hrbim este aj pri sedeni:((

assaabloy

Susy1982
ahoj jeeej to si ma potesila ze si napisala :) dobre teda uz budem davat pozor,ked obcas som na veci tak sama a tvrdohlavo som chcela urobit vsetko sama kedze chlapskej pomoci niet. no dufam, ze bude vsetko ok a dam si pozor uz. dakujem pekne za radu.
maj sa krasne, niekedy napis ;) a dobru noc

Susy1982

Assaabloy
dnes tu na fore trochu na fore trochu ,,oxidujem,,,ale neda mi neodpovedat ...ja mam dost namahavu pracu ,nosenie tazkych veci,makacka,bala som sa .. az 3mes.po op som takto zacala takto pracovat ,a prsne svaly som citila bolo to take neprijemne ,do roboty som este dalsie dva mesiace nosila pooperac,pod.,v nej to bolo super ,drzalo to prsniky a ja som sa citila istejsie...az tak po pol roku to pozvolna preslo do neutralu,a teraz v pohode..neboj sa ale daj este pozor,preda tie nase silikoniky su cenny pokladik....,inac mas velmi pekne urobene prsicka ,blizko pri sebe,ukazkove,nech sa ti dari

assaabloy

tomyum1
ahoj ako sa mas? ako prsia? vsetko v poriadku? ako si si mozno vsimla ja si robim starosti. no prsia sa usadzaju ajked ten maly roziel tam je ale to uz neriesim..ale ked si predstavim ze 20-40kg veci tazke som dvihala tak sa obavam.no asi by som sa mala viac setrit. ale nielen kvoli operacii ale celkovo sa dost premaham. nepysala si my ty na email? asi ano skusim ti napisat tam ;) tak zatial sa drz a napis ozvi sa niekedy papa

assaabloy

Ahojte dievcata
dlho som tu nebola a tak ked nazeram na posledne prispevky som dost sokovana... a mam otazocku. som 15tyzdnov po opke a mam sa v celku dobre, stale nosim na spanie pooperacnu podprsenku lebo moj prsnik jeden bol vacsi a jeden mensi a po opke tiez jeden akoby posunuty vyssie. myslim ze pri asymetrickych prsnikoch je riziko ze tie prsia nebudu uplne identicke ale pekne sa mi upravuju, ajked malicky rozdiel tam bude. no to vidiet asi len s dobrym fotakom a riadnym bleskom. fotak robi svoje ako sme sa uz niektore presvedcili. ale dvihala som dost tazke veci :( a teraz mam strach ci to bude v poriadku. citim sa v poriadku,prsia su fajn ale po precitani tychto prispevkov o spadnuti prsnikov som sa zlakla. dievcata, je to nebezpecne dvihanie tazkych veci? ak ano ake rizika hrozia?? aj v buducnosti by mohlo nieco hrozit ked som teraz dvihala tazke??? dufam ze nie...
a..mamita, nena...je mi luto,ze vam tie prsniky klesli ale klobuk dole ze ste nasli odvahu nam to napisat a podelit sa so skusenostami!

bittersweet

sashinka1985 krasny prirodzeny tvar, myslim ze su take ake si chcela!

nena1, mamita tiez ma zrak prechadza z takehoto pristupu a to som mala o tomto dr top nazor! ja by som to urcite nenechala tak a skusila sa s nim ludsky o tom porozpravat, nech sa spamata!

tomyum1 otazka na nasho dottoreho, mam poslat zalohu a ziadala som este zmluvu, ktoru neposlal zatial, asi si nejaku dostala a kedy? a ako je to v den opky, hovoril ze mava viac pacientiek za den a to maju vsetky prist na rovnaky cas? sak by som sa tam ukusala od strachu!:)

sashinka1985

Tomyum

Hej rez mam pod prsiami. Neviem moja ti to vysvetlít, mne povedal, ze kriticke su take dva tyzdne kym sa implantat ulozi a ten jeden mi takto prelepil ze to zachyti implantat aby nesiel hore. Ja som sa radsej nepytala, bo po opkn som nenormalne stresovala, az tak ze som raz mala tep 120.
Dufam moja, ze prska sa ti rychlo zahoja a uz bude len dobre.

tomyum1

nena1 a mamita

som sklamana z pristupu vasho dr, ma povest precizneho dr... mali by ste trvat na bezplatnej reklamacii... alebo nech vam vrati eur a dajte si to opravit inde... po roku od op implose pod sval predsa nemozu tak klesnut!