Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Stefani,
dakujeme za podporu :)),ja sa teším,ale mám aj strach :((,nech to mám čím skôr za sebou :)
Baska90,
kedy máš termín a ku komu ideš ?

Baska90

Ahoj stefani a uz normálne fungujes ci este si musis davat pozor,na vykonavanie nejakych cinnosti, napriklad soferovanie a praca?

Stefani

Ahojte baby,
žiadny strach, nie je to vôbec katastrofa. Ja som bola 8.1. čiže to mam čerstvo v pamäti, ale v pohode by som išla zas. Operovali ma od 10,00 a poobede asi o 18-tej som išla na WC. Najhoršie je asi to spanie v polosede.Trpí pri tom chrbtica.Doma som si všade na dosah popripravovala tabletka ale vobec som ich nepotrebovala. Bolasom samostatná.
Nič nerušte lebo v lete budete ľutovať. Ja ťutujem tiež, ale to že som nešla skôr.
Držím palce.

wenushka

Doka

Bojím sa ale asi keby som to zrušila tak by som bola isto nervózna a chcela by som ich. A zbytočne by zas čas prešiel a keby že ich mám mať tak do leta chcem byť fit a určite by som si to riadne vyčítala.

Nena1

To je krásna predstava :) Nehanbiť sa byť v plavkách a konečne sa neobmedzovať v tričkách.
Takéto predstavy a myšlienky potrebujem.

Nena1

wenushka
mam 400ml. Chod do tohooo! Dnes som 1x nahodila v obchode plavky a podprsenky. Je to luxus :-) Uz aby bolo letooo!!!

doka

Wenushka,

nevymýšľaj a nič neruš-ja som takto rušila a odkladala 5 rokov a už dávno som mohla mať po :).Tak ako píše Nena1 nie je to až také strašné-koľko báb si ich dalo opakovane zväčšiť :)).Dnes je veľká dostupnosť analgetík,tak naozaj niet sa čoho obávať :).Ćasy socíku sú už dávno preč,vtedy si doslava musela žobroniť o tabletky od bolesti a aj tak ti ju nedali,lebo že vraj nemali na oddelení.Dnes ideš na súkromnú kliniku a určite ťa tam nebudú nechávať v bolestiach-ved im ide o dobrú reklamu a ty si pre nich reklama a apropo-každý chce svoju klientelu,ktorá sa bude vraciať :))A myslím,že to nie je opka zložitá,pretože v KN ťa zoperujú ráno a večer ideš domov :)).Tak hlavu hore a neboj-ja som sa takto bála-prečítaj si forum dozadu-ked som odvolala opku a dnes už v pohode :))