Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

hehe kočkýýý
aká diskusia sa tu zvrhla :-) Nebojte saaaa!!! To len ja som smoliar :D Viac ma serie ten keratín!

anosa 12

Mamita , nerozumiem tomu celemu. Bo dr. mal velmi dobre referencie...dost ma to cele vystrasilo. Neviem si predstavit reopku tak rychlo po opke...zbytocne...kopec bolesti, zariadovaciek okolo toho plus dalsie prachy...a hlavne ma sokuje , ze podla neho je to ok, ked teda nena1 je nespokojna a evidentne je niekde chyba...

Nena1

tomyum1
ak by Trška povedal hneď, že to nie je dobré, dala by som to opraviť jemu. Ale, keďže sa mu môj stav páči a považuje za normálny, tak idem z princípu inam. Vlastne, ja som si išla k Dr. Červeňovi, len pre názor iného lekára. Názor toho najlepšieho na SK. Podľa mňa :-) Pretože ma to trápi, a nevedela som či oprávnene... Môj stav nie je akútny, v podprde vyzerám naďalej super, (Červeň sa na mňa kukol, že čo u nich hľadám :D), no a keďže som len 7 mesiacov po prvej opke, dohodli sme sa, že sa nikam nemusíme ponáhľať, chce ma vidieť, pre istotu ešte raz cca o 5 mesiacov (rok po opke), Potom už dávame termín. Ale dobré to v každom prípade nie je už teraz, čo sa mi len potvrdilo.

mamita

460 ml áno bola som u trsku....podľa mňa je ten pokles moc....reklamovať som to nebola ale chcem dá na to opýtať teraz na kontrole po roku....ale po tom čo písala nena asi s tým nič nedosiahnem...mám polytech okrúhle keď bude viac času hodím foto do galerky

anosa 12

Mamita kolko ml mas? Mas polytechy?
To poklesnutie je o vela ? Tiez som bola u dr. Trsku.

Bola si to reklamovat?

yanka8

Nena1 prosim ta ake si si davala? Anatomicke alebo okruhle a to posunutie do boky je vidiet aj ked stojis? Je to posunom implantatu? Dakujem

bittersweet

Nena1 a ako ti to cele Dr.Cerven vysvetlil, preco sa ti to stalo a Dr.Trska sa teda k tomu postavil len tak, ze je to ok a nic s tym?! Citam aj to co sa ti stalo s keratinom, zavisi od kvality, ja nosim predlzene vlasy uz 5 rokov a keratinom a neviem si vynachvalit, aj ked mi to kadernicka prepaja a som napr par dni bez toho, tak uplne v pohode!