Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Lenkalili
cc neznamená pre Teba nič. Nie je to veľkosť košíka, ale nejaké typové označenie v katalogu implantatov. Napríklad, to môže znamenať profil... atď...

Lenkalili

Dievčatá čo znamená ked mi napísal dr. že objednáva implantáty veľkosť 420cc...čo je toto cc? Veľkosť košíka C? :D neviete?

Nena1

all kočky pomoooc !
prepáčte, že mimo tému... Dala som si odstrániť nadpojené vlasy a ostala mi plná hlava keratínu. Viete mi poradiť, ako, alebo, kto by mi ho z vlasov odstánil v BA? Za každú radu budem nesmierne vďačná. Ináč asi dohola :-((

peta79

mata125 Ada77
Baby ja som u dr.Červeňa dostala aj kartičku,ktorú mám so sebou nosiť. To aj skrz sono atď. Tak sa nato aj vy opýtajte u svojho dr. ;-)

marikamarika

Henka88
Neboj moja on sa ozve je to seriozny doktore, daj mu cas, a predsa len je vikend cize asi oddychuje aj on :)
Inak sa mas ako? Kamoska co som ju namotala na prska ide 11.3 tiez na opku k nemu, to sa akurat budete minat :)

Ada 77

mata125 ja som po op.už pomaly 3mesiace ale žiadnu kartičku som nedostala.Len do zdravotnej karty mi nalepil tie štítky o veľkosti a značke.V pondelok idem na kontrolu mám si ju pýtať?

sashinka1985

Yanka8

Ano, bola som u doktora racza 07.01 na opke. Po tyzdni som mala prvu kontrolu a o tyzden mam dalsiu. A potom je tusim o mesiac ci ako dalsia - ale to som si neni ista. Stichy ti vyberat nebude, tie su robene zvnutra, takze sa vstrebu same.kludne sa pytaj, ak budes chciet nieco vediet.