Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Caf moja nevolala som dottoremu, ked si pisala ze nemal svoj den... Vo stvrtok operoval asi, a dnes som tiez nevolala... Mam prist 28 na kontrolu tak uz mu nebudem volat, to uz vydrzim... Som sa chcela opytat ci je ok ze po vyse 4tt mam este opuchliny na jednom hore a druhom dole ale asi zbytocne blbe otazky, je to individualne a bez pozretia mi aj tak nic nepovie... Na nete som sa docitala ze niekedy trva aj 2-3 mes kym prsia odpuchnu a vstrebe sa poop tekutina. Asi sa netreba az tak pozorovat a nakukat :-) ved uvidis ked budes po... :-))) uz sa nevies dockat, cooo???

bittersweet

kejtynka no pekne, ja som ho zvazovala, ale nemienila som tolko cakat. a konzultacia ako prebehla unho, pocula som ze nemeria.

Luky2112

Kerstin
Ano uz som to tam videla :) dakujem

Slniecko83
Tak to dufam aj ja ze sa to nejako vyriesi :( ja viem ze by som nemala sancu zvladnut maleho sama.....tak ty sa drz a drzim palce nech vsetko dobre dopadne ;)

yanka8

Cukricka a ku komu ides prosim ta? Ja sa chystam k Raczovi.

All
tie co pracujete, po akej dlhej dobe po opke ste isli do prace?
Dnes som volala kvoli konzultacke a povedali mi, ze ak by som mala dobre predoperacne vysetrenia, tak by ma mohli niekam zmestit do operacneho planu hned na druhy den, alebo treti den po konzultacke x-)
Teoreticky by som to mohla este stihnut pred letom.
Prosim vas ako dlho sa musi nosit 24/24 ta pooperacna podprda a kedy sa uz nosi potom len na noc?
U nas byva teplo dost skoro aby som sa v tom neparila :-p
Strasne rada by som to stihla este pred letom, inak potom az koncom augusta

Kejtynka

Bittersweat
Áno, kedže sa do mesiaca sťahujú do vlastných priestorov a budú môcť robiť viac operácii bez obmedzenia. 15.3.je dokonca sobota.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.