Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Prave som sa vratila z predoperačnych, mám všetko ok takže ide sa na to! :) ja som platila u internej, za krv a moč v laboratoriu, za sono a za rentgen...cele zle ale uz mam v pazi vsetko chapete som sa chcela objednať na sono tak že o pol roka až som sa nato vyprdla a šla som ako samoplatca a spravila mi to ani nie za minutu...to keď človek nezaplati je pre nich nič...tiež mi obvodna mohla dat spravit testy krvi a moču vramci preventivy a nie ako samoplatca uplne cele zle......nemam slov aleee tešim sa už ma čaka len opka :)

sashinka1985

Kocky moje,

Kontrola dopadla dobre. Prsia, ze peknemakknu, rana sa pekne hoji, lave mam trosku este napuchnute, ale ze to odpuchne. Dalsiu kontrolu mam o tyzden zasa v stredu. Som myslela, ze o mesiac je dalsia.stichy nevyberal, povedal, ze nijake nie su, ze su zvnutra.

Henka88
Drzim palce na konzultacke. Skoda, ze ju nemas v podobnu hodinu jak ja kontrolu, by sme zasli na kavu:-D

Marikamarika
Kasli na ludi. To zemas potetovany chrbat a teraz si ides dat prsia, je ken a len tvoja vec.. Ohovaraju vydy len ti, ktori zavidia!

Slniecko83
Vysledky simala dobre?uz sa ti to krati moja, o par dni budes pekna prsatica:-)

peta79

Lenkalili a aj iné kočeny :-)
tak a to sa priprav,že ešte budeš platiť aj u interného Dr. Ja som uňho platila za predoperačné 40€ Že toto poisťovňa neprepláca,že toto si hradí pacient sám aj všetky náklady. Ja som bola u mojej obvodnej a tá bola taká ochotná,že mi tie krvné vyšetrenia dala ako ročnú preventívnu prehliadku,na ktorú máš zo zákona nárok a je bezplatná. Jedine za čo som si potom u nej doplatila bola krvná skupina.Tak kočky skúšajte,keď budete u obvodnej,či by aj vám tak nepomohla,aby ste nemuseli zbytočne platiť ďalšie €... :-) a sono prsníkov som si tiež urobila cez preventívku. Išla som ku gynekológovi,ten mi dal papier na sono a išla som,nič som neplatila... Takže ak som pomohla a ušetríte si aj vy ďalšie €,som rada :-)

marikamarika

Lenkalili
Rentgen pluc netreba pokial nemas viac ako 35, ale pre istotu sa este informuj u svojho dr ci nahodou...
A to s tou lekarkou ma mrzi ale tak ber to tak ze uz len tyzden a mozes ju mat v pazi ;) tvoje telo tvoj zivot...na mna seci divne kukaju uz len ked vidia ze mam potetovany cely chrbat teraz este toto no to sa hadam somnou nik nebude bavit :))))

henka88

lenkalili

ja som zvedavá, čo čaká mňa u lekárky, ale každopádne sa treba na to povzniesť, lebo je to iba naša vec. Ale škoda, že nie sú viac prívetiví. Nevieš, ako staré môže byť to sono? Či tiež len 2 týždne? Mňa sa dokonca doktor spýtal, že či som bola v minulom roku, že by mi stačilo, teda ja som to tak pochopila. Ale tak ja som ešte nebola na sone nikdy, tak už by sa mi aj zišlo. :)

henka88

deed

tak to je super :) že vyskúšal. Inak si a bola si so všetkým spokojná? dík.

bittersweet
ďakujem, opýtam sa, akurát mám dnes konzultačku, ale ako čítam, tak asi aj ty :)

Lenkalili

ach baby z toho našho zdravotnictva nemam slov...všade ťa len odbijaju, dr. povedal že ak pôjdem ku obvodnej pýtať lístok na predoperačné bude to zdarma, teraz idem odtiaľ ale pýtajú si zato peniaze, takisto sono si hradím...uplne zbytočne som chodila ku obvodnej čo namna pozerala ako na somara že na to idem...no comment...ale babulkyy už len týýždeň a 1 deň a je to tu :) Dúfam že výsledky mi vyjdu ok, to ste boli aj na rentgene pluc??

marikamarika

Bittersweet

Tebe cuculka dodava kuraz tu.a mna vytaca vzdy ked sa na nu pozrem...a najlepsie ked mi vleze do mojej skryne a vytiahne nieco v com sa citim dobre a narve si to na tie svoje dve bomby..no tep 580!! ;)))) takze mas este dnes konzultacku no super tak daj vediet potom ze co a ako...