Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

baby mam taku čudnu otazku :D neviete poradit kde kupim pyžamo na gombiky vpredu aby nevyzeralo ako pre 80 ročnu babku? :D

bittersweet

marikamarika tak som skonzultovala, porovnavali sme vsetky tri znacky s ktorymi dr.robi a predsalen ideme do mentorov, ze sa mu zdaju pre mna najoptimalnejsie. velkost v maxe 330ml vysoky profil, ze vezme na salu dve velkosti a doladi uz priamo na mne, co moj hrudnik znesie.
viem si predstavit ze ta ide slak trafit, ked cuculka prevetrava svoj dekolt v tvojich veciach! ale ani sa nenazdas budes na tom rovnako!:)
a vies ako sa to hovori, zavist je len nevhodna forma uznania:)

sashinka super ze vsetko ok, tesime sa na foto!:)

henka88 daj vediet ako si dopadla!

ennie

tetunica
Ahoj tak konzutacia dopadla tak že ich mam ešte dobre i ked trošku koža ovisnuta ale nieje to take že sa nepozreš do zrkadla,z jeho pohladu vraj ešte nech počkam aj 5 rokov ,jedine keby nastali nejake problemy tak hned mam ist. Teraz ich mam 9 rokov ale do buducna ked si nahodov za rok či dva rozmyslim že chcem aj tak vymenu tak najprv modelacia a po roku implantat,ale o moc vätši mi neda než mam. Dovod malinkého poklesnutia je dobou a tehotenstvom,kedže sa svrkla prsna žlaza,ale iplnataty mam v poriadku na svojom mieste.

Lenkalili

Prave som sa vratila z predoperačnych, mám všetko ok takže ide sa na to! :) ja som platila u internej, za krv a moč v laboratoriu, za sono a za rentgen...cele zle ale uz mam v pazi vsetko chapete som sa chcela objednať na sono tak že o pol roka až som sa nato vyprdla a šla som ako samoplatca a spravila mi to ani nie za minutu...to keď človek nezaplati je pre nich nič...tiež mi obvodna mohla dat spravit testy krvi a moču vramci preventivy a nie ako samoplatca uplne cele zle......nemam slov aleee tešim sa už ma čaka len opka :)

sashinka1985

Kocky moje,

Kontrola dopadla dobre. Prsia, ze peknemakknu, rana sa pekne hoji, lave mam trosku este napuchnute, ale ze to odpuchne. Dalsiu kontrolu mam o tyzden zasa v stredu. Som myslela, ze o mesiac je dalsia.stichy nevyberal, povedal, ze nijake nie su, ze su zvnutra.

Henka88
Drzim palce na konzultacke. Skoda, ze ju nemas v podobnu hodinu jak ja kontrolu, by sme zasli na kavu:-D

Marikamarika
Kasli na ludi. To zemas potetovany chrbat a teraz si ides dat prsia, je ken a len tvoja vec.. Ohovaraju vydy len ti, ktori zavidia!

Slniecko83
Vysledky simala dobre?uz sa ti to krati moja, o par dni budes pekna prsatica:-)

peta79

Lenkalili a aj iné kočeny :-)
tak a to sa priprav,že ešte budeš platiť aj u interného Dr. Ja som uňho platila za predoperačné 40€ Že toto poisťovňa neprepláca,že toto si hradí pacient sám aj všetky náklady. Ja som bola u mojej obvodnej a tá bola taká ochotná,že mi tie krvné vyšetrenia dala ako ročnú preventívnu prehliadku,na ktorú máš zo zákona nárok a je bezplatná. Jedine za čo som si potom u nej doplatila bola krvná skupina.Tak kočky skúšajte,keď budete u obvodnej,či by aj vám tak nepomohla,aby ste nemuseli zbytočne platiť ďalšie €... :-) a sono prsníkov som si tiež urobila cez preventívku. Išla som ku gynekológovi,ten mi dal papier na sono a išla som,nič som neplatila... Takže ak som pomohla a ušetríte si aj vy ďalšie €,som rada :-)

marikamarika

Lenkalili
Rentgen pluc netreba pokial nemas viac ako 35, ale pre istotu sa este informuj u svojho dr ci nahodou...
A to s tou lekarkou ma mrzi ale tak ber to tak ze uz len tyzden a mozes ju mat v pazi ;) tvoje telo tvoj zivot...na mna seci divne kukaju uz len ked vidia ze mam potetovany cely chrbat teraz este toto no to sa hadam somnou nik nebude bavit :))))

henka88

lenkalili

ja som zvedavá, čo čaká mňa u lekárky, ale každopádne sa treba na to povzniesť, lebo je to iba naša vec. Ale škoda, že nie sú viac prívetiví. Nevieš, ako staré môže byť to sono? Či tiež len 2 týždne? Mňa sa dokonca doktor spýtal, že či som bola v minulom roku, že by mi stačilo, teda ja som to tak pochopila. Ale tak ja som ešte nebola na sone nikdy, tak už by sa mi aj zišlo. :)