Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matapazicka

Ivetka 58. A postup má byt takýto ze pošlem na mail galeria@zoznam.sk fotku pŕs pred opkou do predmetu dám silikonove prsia a zajačikom mi spätne pošle stránku na ktorú sa prihlásim. Ďakujem si zlata. A aj ty máš prsia. Ja idem 1marca

Matapazicka

Ivetka 58. A postup má byt takýto ze pošlem na mail galeria@zoznam.sk fotku pŕs pred opkou do predmetu dám silikonove prsia a zajačikom mi spätne pošle stránku na ktorú sa prihlásim. Ďakujem si zlata. A aj ty máš prsia. Ja idem 1marca

bittersweet

cuculka dodavas mi guraz!:) neviem sa dockat dna kedy budem mat konecne prsia! a co sa tyka tych pocitov po opke, tak to chce asi fakt cas, aj ked ja som zazila zatial jedinu opku cisarsky rez a to pred vyse rokom a ziadny problem s tym nemam, ale to okolie jazvy stale nie je ono.

cuculka

Caute caute kockyyy...
Taaakze k tej teme o vydrzi implosov by som povedala len tolko ze nech si kazdy precita oficialnu stranku implosov.. napr mentor nagor a atd a docitate sa o tej dozivotnosti. Mne lekar tiez povedal ze mam ratat s reopkou kvoli zmene tela ale ze by to bolo casovo obmedzene na 10r nespominal.. ale viem ze to aj ja raz podstupim

Co sa tyka toho ze kamoska si dala pred 4r silikony a keby vedela o reopke tak do toho nejde sa mi zda ako riadna blbost. Som len 4m po opke a uz teraz ich milujem, vsetko mi sedi saty tricka brutal a isla by som do toho zas aj keby mi povedal ze vydrzia len rok!

Aaa vcera som spala prvy krat bez podprdy.. divny pocit:D

Andy
To je normalne aj ja som mala pichanie palenie.. neviem kedy to bude top.. lebo este stale su citlive- bradavky a spodok prs.. ale uz ma nepichaju:)

ivetka58

Andy1234567
Neboj nic vsetko je v poriadku ,ja som po uz 8 mesiac a stale nieco citim ,ci pichanie ,tlacenie .tip top by to malo byt uz po roku :)