Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ennie

tetunica
dakujem... ešte som sa do galierii nedopracovala čakam... určite to popozeram,ja idem tiež na konzultaciu zatial k Maršalovi,ku Červenovi som sa ešte nedopracovala,a nevieš Červen ešte robi operacie v Pezinku? či len v BB.

tetunica

kamonika
tak predsa si sa zapojila?
Teraz som ti pisala na MK. Len tam mam nik gabi123.
A kolko merias a vazis a obvod pod prsiami? Lebo to od toho velmi zalezi.
Ja idem tiez k nemu teraz na konzultaciu.

tetunica

ennie

Vsetci traja lekari su dobri. Je tu vela bab ktore operovali a maju v galerke fotky pred a po opke. Treba si popozerat a precitat diskusiu par stran do zadu. Cerven ma dlhe cakacky aj na konzultacie aj na opky. U marsala sa tak dlho necaka a baby su s nim tiez velmi spokojne.
Ja idem 29.1. k nemu na konzultaciu tak uvidime.

kamonika

ja idem k marsalovi :) paci sa mi jeho robota,akurat som nedoriesila velkost,ked som odchadzala z konzultacie,dohodli sme sa na 400,ja som chcela 370 max,ale povolila som a teraz mam presne opacny postoj,lebo som videla 400 co sa mi zdali male...som dost vysoka a mam sirsie boky,takze nebudu na mne trcat,zvazujem 420-450...co poviete?

mata125

angie77
ahoj velmi dobre si to napisala..musim s tebou suhlasit akurat sa mylis v tej kapsularnej komlikacii..u Mentorov sa vztahuje zaruka aj na tu kapsularku..maju zaruku 5 rokov na to..mam Mentor a takto mi to bolo povedane od mojej lekarky

ennie

Ahojte som tu nova...chcem si dat urobit prsia bud Mudr.Červen,Mudr Rácz,alebo Mudr Maršal...zatial vas tu pomaly citam aby som zistila ktorý lekar ma najviac dobrých referencii,prví krat som bola u Mudr Marsala ale to v tej dobe asi zacinal ale teraz som videla zo par fotiek a pekne sa vypracoval,možete mi napisat nejake skusenosti s lekarmi ci uz negativne/pozitivne,aby som sa vedela rozhodnut.dakujem

sashinka1985

Henka88

Na izbe sombola sama, na kazdej je telka tak mozes kukat. Ja som len lezala, kukaka tv a snazila sa spat, co sa mi nedarilo.myslim moja, ze sa nebudes mat kedy nudit. Budes trosku unavena, takbudes mozno aj rada, ze lezis a kukat telku a oddychujes. Ten cas ti tam ubehne rychlo a ked vsetko prebehne tak ako ma, budes tam len 1noc.