Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

bittersweet

sashinka1986 dufam ze ti je uz lepsie, ale to co si popisala je normalna postresova reakcia. henka ti dobre napisala, klud, odreaguj sa, mozno s niekym dobre pokecaj.

katus1

ivetka58
zijem v RAkusku a tu by ma to vyslo dost draho aj nejakych 6OOO-8000eur a to si dovolit nemozem, som na materskej zatial.My chodíme domov ale tak ja som si to chcela naplanovat tak, ze mm si vezme dovolenku a zaplatíme si nejaky hotel, prve dva tyzdne po operacii by sme boli v KE kym by som sa trosku pozbierala a potom by sme sa vratili do Rakuska, chcem to absolvovat este kym som na materskej, lebo ked zacnem robit, tak uz by to bolo komplikovanejsie.My sme z PP ale ja to chcem pred rodinou tajit, nechcem aby sa to niekto dozvedel, aj ked by to bolo ovela jednoduhsie zeby som mohla ist k mame, ta by mi vela pomohla, no kedze viem ako by sa k tomu postavila, tak radsej to chcem riesit takto v tajnosti.Preto si vsetko potrebujem dopredu pozistovat co a ako

ivetka58

Katus1
Mozem otazocku ,citam ze nemas lekara na sk,kde zijes.preco prave na sk si chces dat robit prsia?nie je to komplikovane..?

katus1

ivetka58

nie este stale mi ziadne heslo neprislo :-( A ano poslala som moju fotku prsníkov bez tvare s mojim nickom, este nieco som tam mala napísat?