Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Susy1982
No on mi praveze povedal od 360 do 390ml by mi odporucal. Da v pohode aj 420 ale uz by to mohlo by viac nez dost. Chcem tiez nechat aj rezervu kedze urcite budem musiet ist neskor zas. Ja mam vysku 172 a vahu 62kg. Ale teraz na tabletkach som pribrala za posl. 3 mesiace 3kg a pravdepodobne po vysadeni neskor to schudnem. Tak aby to nebolo vidno na prsiach. Och. Fakt sa neviem rozhodnut

Susy1982

Cukricka
ja mam 400 a 450ml,vysku 170 a vahu
58kg,osobne si myslim ze velky rozdiel nie je medzi tymi implosmi co uvazujes ,daj na lekara je velmi sikovny ,on to urobi tak aby bolo super.Skor si myslim ze 420,ide iba oopar mililitrov,nie o 100 co by urobilo viditelny rozdiel fakt par ml.by som neriesila,uvidis cochvila budes prsatica...

cukricka

Susy1982

Dakujem :) presne toto som potrebovala "pocut" :) ty si bola u svehlika vsak? Ja idem 6.februara na operaciu a prave riesim ci 390 alebo 420ml. Som viac za tie mensie. Aj doktor a ja mu verim. Mozem sa ale opytat ake mas ty? Dakujem

marikamarika

Henka88
No to ano uz to budes mat jasnejsie pred sebou, ak sa dohodnete hned na prvej uz je potom len opka ak si to budete rozmyslat tak bud sa s nim mozes stretnut alevo si mailom vypisovat ako to riesim ja...:) my si len mailujeme a uplne to staci..

henka88

sashinka1985

skús si spraviť nejaký dobrý ukľudňujúci čajík. možno je to aj tým, že sa v podstate dosť sústredíš teraz na prsia a na tieto pooperačné stavy a samozrejme sa aj človek kontroluje a bojí sa, že či mu niečo nie je. To budem určite aj ja, lebo mne sa takéto stavy stávali, keď ma čakalo niečo väčšie čoho som sa obávala, tak mi celú noc búšilo srdce. Tak hádam to je aj u teba iba to a bude všetko ok. drž sa.

henka88

marikamarika

ďakujem za podporu :), aj sa na neho teším, že čo povie a hlavne, že ma to posunie bližšie k tomu všetkému. idem teraz v stredu, tak dám vedieť potom, ako som dopadla :) inak, po tejto prvej konzultácii bude už iba opka alebo ešte sa niečo chodí prejednávať :)

sashinka1985

Janika1531xx

Dakujem, si ma ukludnila trochu. Uz mi je trosku lepsie tep sa trochuznizil len sa bojim si lahnut nech to zasa nemam. Asi spat dnes nebudem :-(