Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Bittersweet

No aj ja mam trocha obavy z toho co mala bude mat sice vo februari dva roky ale je teraz daka moc lepidielkova..ale s tatinom to snad zvladneme..

Henka88
Neboj na,interklinik je len sama chvala bude to super a ja ti dam po opke vediet ze co a ako aby si bola kludnejsia..Daj potom vediet ako si sa rozhodla s implosmi..on ti aj,sam odporuci co a ako a da ti vyskusat..a ako spominala bittersweet najdolezitejsie je aby sa ti pozdaval doki a to urcite bude lebo racz je prijemny mily pohodak..

janika1531xx

sashinka

Ja som to mala tiež po opke ale ja mam prolaps mitralnej chlopne ..mne dali na klinike betablokátor aby mi srdce tak nebušilo..to by sa ti zišlo teraz ak maš vyšši srdcový tep

sashinka1985

.kocky dnes mi je od obeda zvlastne. Prsia nebolia, len mam take navaly.tlak mam dobry ale srdcovy tep mam vyssi. Aj vy steto mali?normalne sa bojim ze odpadnem. Je mí akokeby som sa niecoho strasne bala mala riadny stres a srdce mi ide vyskocit niekedy. Tak sa citim uz od obeda. Mali ste to aj vy?co pomohlo ?

Susy1982

Ahojte bambulky
obcas este pozriem co nove na fore....vidim ze dost castto sa riesi velkost impl.Ja sama mam takmer rok po op zdaju sa mi velkostne tak akurat,bez podprseky snou uz dost objemne v ramci normalu......ja osobne myslim aj na buducnost na vymeny kedy musia byt implose vecsie aby sa vyplnila koza co casom povoli a sk by som teraz zacala velkymi impl.kde skoncim po rokoch,samozrejme ak nechcem korekciu a jazvy cez prsnik navyse....lekari celosvetovo vravia ze do 350ml.su najnizsie rizika s vahou a velkostou imp.rastu zial rizika u tych co este ziadne zvecs.neppdstupili,pri vel.imp.je vlnenie,pokles impl.a kontraktury nie vzdy ale naco riskovat ak nejde o zivot.Tolko moj nazor..

bianka77

sashinka1985

zabudli ti odlepit "lepku" na ekg(vsak to ma v strede malinky kovovy cuplicek?)-pocas anestezy si monitorovana-lepia sa take jednorazove lepky(nieco ako ked robia EKG) na to sa pripnu kabliky...a dr.vidi na monitore tvoju ekg krivku..tych lepiek je viac a na tuto jednu zrejme zabudli.Pokojne ju odlep a dones im ju ako suvenir :D

tomyum1

katuss
ja som mala predtym mentor anatom a zdali sa mi tvrdsie. ale zas jedna kamoska ma tiez a ma ich makkucke. tak neviem teda som z toho jelen :-)

tomyum1

katuss25
ahoj moja super zvladas vsetko ok tesim sa s tebou :-)
uz si si aj zvykla na prska 500 nie je vobec vela ze?
hlavne nech sa dobre zahoja a su pekne.
aj ja mam jedno prsko vacsie, opuch dole, druhe opuch hore :-) a to s hore opuchom je tvrdsie... tak cakam ze sa zrovnaju lebo to vacsie je povodne mensi zaklad a impl su rovnake, asi ma viac pooperac tekutiny co treba vstrebat.... doki hovoril ze to trva dlho, niekomu vraj aj 3mes, zalezi od stavu. tak budme v klude :-)))))

katuss25

bittersweet:neboj zmaknu neviem kto kde zobral ze su tvrde mam pocit ze kazda zastava len tu svoju znacku ved ok ale rozpravat na nieco co nemam a nemam to oskusane...ved nevadi neboj zmaknu budu ako pampusiky ja som 2T po opke a maknu...zaklad nulovy
sashinka co budes potrebovat budem vediet pytaj sa si zlata:-)no ja som bola ok len prve sadnutie bolest pokles imposa...

sashinka1985

kocky,

teraz som si dala uplne dole podprdu na dve minuty len a vsimla som si, ze vzadu na lavom ramene, mam hore nalepenu akusi nalepku. neviete co to je? mali ste to aj vy? doktor mi o tom nepovedal nic,, tak ma to zaujima, co to je. nerobim s tym radsej nic, nechala som to tak radsej. dakujem za odpovede.