Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Kocky moje kazdym dnom je to lepsie a lepsie. Aj ked uz by som dotoho nesla:-)bola som v nemocnici dva dni, akurat idem domov.ked dreny vytahuju to je blby pocit, fuh. A chrbat ani nehovorim.to je najhorsie na tom vsetkom :-D
Babky tie ktore mate p. Doktora Racza-vybrali ste si super, nebojte sa, budete v spravnych rukach.aj sestricky, vsetko je tam vyborne. Dakujem ze ste na mna mysleli..

tomyum1

Marikamarika
Este sa dr pripadne opytaj ci neda extra VP to by mohol byt mensi priemer kt sa ti zmesti a teda viac ml by bolo...

tomyum1

Marikamarika
Neboj sa pekne ich budes mat, mas super svoj zaklad, co ja bohuzial nemam. Rozmer hrudnika nepusti, ak by ti dal sirsie impl mala by si ich mozno "pod pazuchou", vies co myslim, takto ti impl prekryje tvoj material a nebude ti vidno okraje. Nebooooj super to bude!
Mne mozno stacil aj mensi priemer lenze uz sa bedal dat kedze predosly mudr mi dal 13cm, teraz musel mudr vychadzat z toho. Aby sa koza natiahla ako ma a aj kapsula vnutri.

marikamarika

Bittersweet
No my jak sme boli na tej konzultacke tak moj manzel sa donho pystil ani som sa nedostala k slovu...milionpat otazok aj take co by ma nenapadli sa cudijem ze si nevypytal jeho rodny list :))) ale bol zlaty...aj jeden aj druhy manzel sa vypytoval a dr odpovel na vsetko uplne pohodickovo bez stresu aj sa zasmiali..no jak stari kamarati cize aj toto rozhodlo..

Tomyum1
Teba sa chcem moja opytat ked mne sa tam zmesti max 11,5 cm priemer a dal mi este aj vysoky profil muslis ze ked by sa mi casom zdali male budu sa dat zvacsit? Kedze tebe ich vlastne zvacsil vyssim profilom..? Ja som chcela 500ml co sa mi tam nezmesti..da mi 450, co by nemuselo byt zle ja som vsak strasne vysoka tak ci na mne nezaniknu sa bojim troska

bittersweet

Tomyum1 to som si ani neuvedomila s tou medzerou, ale jasne, na kazdom to vyzera inak, anatomia nepusti.
Aj mna identifikuje ak cita dosledne, tak sa tesim na buduci tyzden:D

bittersweet

Tomyum1 to som si ani neuvedomila s tou medzerou, ale jasne, na kazdom to vyzera inak, anatomia nepusti.
Aj mna identifikuje ak cita dosledne, tak sa tesim na buduci tyzden:D

tomyum1

Bittersweet
Dr vychadzal z rozmerov povodneho impl ktory mal priemer 13 cm, dal taky isty len vyssi profil. Teda idu viac akoby dopredu ale nie su vacsie, by sa mi uz vacsia zakladna/priemer nezmestili, ja som to nechala na neho. Co sa tyka medzery nie je taka mala ako ma cuculka, ale to nie je chyba dr, to je dane stavbou tela pacientky, ake ma prsne svaly. Ked zmaknu pojdu blizsie k sebe v podprdke, na to je dobry vysoky profil. Dal nagor okruhle (sa pytala aj katuss tak aj pre nu odpoved :-))
Ak si toto dr cita tak isto nas identifikuje, teda mna na 100% :-))) neviem ci sa nebudem hanbit jed k nemu pojdem...

assaabloy

maggi
ahoj tiez som bola na opke u Dr.Svehlika, max spokojna, velmi prijemny clovek, vyborny chirurg, takisto chvalim aj sestricku Katku :) foto v galerke tiez napovie vela :)
+cenovo velmi pristupne

bittersweet

Marikamarika ja som tiez sla do interkliniku hlavne kvoli vizualu ,akurat moj muz ma vyhnal na viacere konzultacie. Efekt by bol vsak ten isty, tiez som rovno po prvej chcela ostat pri paliatkovi, usetrila by som peniaze a hlavne tie vyzliekacky:))) ale aspon som si ista, lebo nazory sa moc nelisili a na ziadneho z dr nemozem povedat vlastne nic zle.

Tomyum1 pani pri tvojich mierach by som cakala, ze tie prsia budu bomby a fakt to nie je nic neprimerane! Aka bola tvoja poziadavka co sa velkosti tyka, ci si to uplne nechala na dr? Dufam, ze na toto forum cas nema:)))))

bittersweet

Henka88 ano v Zeleznicnej nemocnici, myslim ze 2700€ hovoril, sa mi to uz zlieva po troch konzultaciach. Robi s Nagorom a Polytechom hlavne, ale objedna aj ine ak som spravne pochopila. Cakacky asi nema dlhe, ja som si cielene dala koniec februara. A s Trskom si sa nedohodla?