Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Tomyum1 sedi vec a este aj gentleman je!:D uz mam dohodnutu aj dalsiu konzultacku, chcem mat vsetko konecne uzavrete a potom uz len spokojne cakat na den D:)) ja by som veru dreny asi radsej mala, myslela som ze ich dava standardne. A s jazvami si spokojna?

marikamarika

Babule,

My to tiez tajime, cuculka je moja sestra ta to doma povedala a ten poprask co vznikol nechcem prezivat tiez..sme dospele zeny a myslim si ze je to len a len nase rozhodnutie,preto som nepochhopila reakciu nasich rodicov a hlavne otcovu. Cuculka mala nervy v kybly uz len z jeho kazdodennych reci, tak sme sa s manzelom dohodli ze nikomu nic a potom ked budem mat po tak neriesim..ja budem zit s tymi silikonmi nie ostatni...

Bittersweet

Aj ja idem 27.2 ;))) budeme to mat naraz..! A cuculka bola tiez u paliatku, na sale budes hola cize si potom zober daco do coho ta sestricka navlecie po a tiez nieco pit a jest...vraj nebola hladna vdaka infuzke ale smedna velmi..z vody sa povracala tak si potom kupila sladenu malinovku a bolo ok..

bittersweet

Tomyum1 sedi vec a este aj gentleman je!:D uz mam dohodnutu aj dalsiu konzultacku, chcem mat vsetko konecne uzavrete a potom uz len spokojne cakat na den D:)) ja by som veru dreny asi radsej mala, myslela som ze ich dava standardne. A s jazvami si spokojna?

Nena1

anosa12
jazvy, pokiaľ boli chrasty som repíkovala, to znamená, že som cca 3x denne potierala odvarom s repíka. Proste, aby sa vysušili a odpadli chrasty. Potom mi kázal len potierať nejakým telovým mliekom. Ale ja som používala obyčajnú modrú niveu-krém. To som mala už odskúšané pri operácii viečok (blefaroplastika) a modrá nivea sa mi vtedy osvedčila. Ináč, trošku som aj používala kokosový olej-dá sa kúpiť v DM. To som vyčítala od báb na tomto fóre. Ale aj tak som nakoniec skončila pri Nivei :-)

henka88

all
baby, neviete mi poradiť, keď mám tenšiu kožu a som chudá, či je lepší mäkšší alebo tuhší implantát? :) lebo bojím sa, že keď bude mäkký, čiže aj riedšia tá konzistencia vo vnútri, tak že či mi to nebude robiť to vlnenie, čo sa chudším babám stáva.

A polytech anatomické sú mäkkšie ako mentori, neviete?

Lenkalili

Čaute baby, ja som dnes konečne vybavila papier na sono, bola som u obvodnej ta ma poslala ku internej a ta ma poslala ku gynekologovi..veď prečo nepresedieť 4hodiny v čakarni zbytočne? U gyn. som bola asi 20 sekund napisal papier a to je všetko :D..baby na to sono sa objednava alebo mam ist tam? Neviete mi povedať prosim vas? Už sa mi to kráti odpočítavam dni :) neskutočne sa teším.

Baby ste tu písali že to tajíte pred rodinou...ja to tajím pred všetkými...samozrejme tí doma vedia ale ostatok rodiny ani kamošky ani kolegovia vôbec nik...a možno som divná ale už asi mesiac a pol nosím 2 podprsenky a pripravujem okolie na to aby to nebol taký šok :D...už som si kupila nejaké volné trická veď sú aj teraz také moderné a plánujem nosiť pre začiatok do práce také voľné lebo ja mám väčšinu obtiahnuté a s výstrihom...

Sashinka- už si po, tešíme sa zajtra ako napíšeš a dúfam že všetko dopadlo ok a si už krásna sexica prsatá :)

tomyum1

Bittersweet
Este pojdes na finalnu konzultacku cca mesiac pred op, presne ta zmeria a vyberie impl. Sizery pouciva ked treba, tak isto dreny podla potreby dava. Velmi dobre sa s nim komunikuje, je mily a fesak :-)

bittersweet

Uz som na konzultacke bola, moja uplne prva v poradi:) potrebovala som ist k viacerym dr.nech si urobim nazor. To sme uvazovali nad anatomami nejakych 270ml, mala som vtedy strach nech to neni moc velke. teraz viem ze chcem urcite viac, cize este to idem s nim preriesit, som zvedava ako to uzavrieme:) ale verim v jeho odhad a velmi dobre sa mi s nim riesi a komunikuje. Vysledny efekt si predstavujem asi tak, ze maximum vramci prirodzeneho vzhladu.
Nevies ci pouziva vnutorne sizery?

anosa 12

Nena1 dakujem! Aj ja tebe prajem stastny a prajny novy rok!

Velmi som rada, ze uz mam po a som relativne zahojena. Prosim ta davala si si nieco na jazvicky?