Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tetunica

Titten
diky urcite si to pozriem. Len cakam kym mi zajacik posle pristupove heslo.
Trochu sa tej opky bojim. Ale dufam ze mna tie komplikacie obidu.

Titten

tetunica,

postupne dost vela kociek je tu od Marsala operovanych.
ja som bola tiez u neho, aj cafex, katuss25, kosi, dalej si presne nepamatam, ale da sa to vyhladat cez forum a potom v galerke pozriet

Titten

katus25, tommyum,

baby krasne mate tie prska. Katus, ani by som nepovedala, ze 555ml mas. Velmi dobre, ze si ho ukecala nad 500, seknu ti.

Tommyum, aj tebe sedia super, aka si vysoka?

tetunica

Katuss25

Dakujem za odpoved. Uz som si vsimla ze ty si bola na opke v TT. Zajtra by som tam chcela volat a objednat sa na konzultaciu. Aj som si chcela pozriet tvoje foto v galerke ale zajacik mi este stale nenapisal pristupove heslo.
Inak som zvedava aku velkost mi dr. navrhne. Ja som chudsia. Mam 165cm a 48kg obvod pod prsiami 70. Co myslis?

tomyum1

Katuss
Pozeram ze mas modrinu na boku, skus natierat liotonom 100000, ja som natierala ruku a ponohlo dost... Cca 2 tyzdne kym odisla velka modrina. Inak si spokojna???

katuss25

tetunica:ja som bola spokojna velmi po opke som hned frcala sestricky super dr:-)ved uvidis sama super...manager kliniky vsetci uzasny velmi priatelsky pristup urcite nebudes lutovat...

ythyl

Miska_06,

ja si myslim,ze postaci modelacia,ani nebudes potrebovat vyplnit silikonom :) to mas z kojenia take prsia?lebo mne sa po kojeni uplne stratili :(