Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

tomyum1:ahoj moja tak ti je lepšie často myslim na teba pozeram ci napises nieco..ja som dala tiez foto medzi prsiami mam krv zrazeninu boli tak som si myslela na teba ako teba musel hematom boliet vsetky tie modrinky:-(ach tie skafandre lamajuce kosti..tak uz len 3t super zvladla si to som zvedava na foto urcite budu uzasne..velmi ti fandim drzim palce..a v novom roku prajem len uspechy ziadnu bolest a radost z novych prs:-)drž sa pa...

tomyum1

Ahojte baby stastny novy rok vam zelam, vela zdravia s krasnymi prskami.
Poslala som foto po 3tt zajacikovi. Este opuch aj trosku modrina. Prsko kde bol hematom este pri namahe pobolieva. Este 3tt musim nosit skafander, uz ma to dost nebavi maskovat ho pod oblecenim, nuz ale pre krasu vydrzime nie? :-)
Pozdravujem vas vsetky, katuss, juliana, deed, assaabloy, dufam ze ste ok :-)

juliana581

assaabloy

ja napr. vôbec necítim stehy nič...ani ma to tam nebolí, skôr ma bolí jeden prsník..také pichanie mám teraz a taký ten ťažký pocit na prsiach...

štvorky to nebudú ani keby neviem čo bolo...fakt sú malé...čakala som omnoho väčšie

opka 27-meho...som 9-ty deň po
od bolesti beriem ešte sem tam(akútne)Zaldiar... a pravidelne 3x denne Wobenzyn - myslím, že ten mi dosť pomáha.

assaabloy

cukricka
ja som vysadila antikoncepciu po operacii asi mesiac. akosi som nato prisla ze mi jej netreba a ze to telo dostalo zabrat s nimi cele roky. ale teraz mi to ani prsia neohrozi ked mam silikony. no ja som mala ajtak strasne ci uz s antikoncepciou alebo bez. teraz to neurobi ziadnu zmenu

assaabloy

juliana581
ja sama neviem preco sme nesli do vacsich..lebo mne lekar povedal ze ja mam taky hrudnik ze nanom sa daju robit veci :)))) no a mozno aj preto ze som este nerodila a ze mozno potom by som dala vacsie. vraj reopky sa robia velmi casto. inak mna nic nebolelo okrem tych reznych ran az do momentu kym nevybral stehy.dovtedy mi tie stehy robili zle. ani chodit som nemohla ale akonahle ich vybral uplne som bola fit. opuch trval asi dva tri tyz a ak ja mam trojky tak ty budes mat stvorky urcite a vysoky profil parada ja chcem tvoje prsia :) fakt sa mas naco tesit ..moje vystupili ako som ti pisala . coberies od bolesti? ako sa citis a kedy si mala opku presne?

cukricka

Assaabloy
dakujem, aj ja sa tesim :) pytam sa lebo mi z tabletiek prsia nejako napucali a este ma aj zvyknu dost boliet, asi to je ale nic oproti tomu co pride :P

Lenkalili
termin mam 5.2. :) vo stvrtok mam konzultaciu prvu, zatial sme len mailovali, lebo ja som v uk. googlujem a pozeram foto, aby som si vedela viac predstavit na mne, tak hladam dievcata s podobnym zakladom. a ked uz do toho idem tak chcem aby to bolo vidno :) snad mi doktor nenavrhne mensie ako 450ml. on asi radsej robi okruhle ako som si vsimla aj z jeho rozpravania.

juliana581

assaabloy

fotky určite pridám, ale teraz by boli ešte nepozerateľné...opuch je tam jak fras :-)

mne sa vraj väčšie nedali dať...a vraj aj preto som mala také neznesiteľné bolesti, lebo sme do malého základu, dávali najväčší možný implantát a ešte aj pod sval....-tak mi to bolo vysvetlené od dr. Ešte stále ich cítim,...že tam mám cudzí predmet...už nech to prejde..do kelu. Bolo mi povedané, že to budú štvorky veľkosťou, ale tak to má od toho ďalekooooooooooooooo, preďalekooooo :-( Možno sa ozaj ešte zmenia ako hovoríš...
Inak ty si na tom bola ako s bolesťou? v pohode?