Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Henka88

Mne doktor povedal, ze to cecka nebudu, ale plne becka.ja davam na neho,verim mu :-)strach absolutne nemam, ani si neuvedomujem, ze dakde idem. Mozno ma to chyti v pondelok vecer. Ja jedine na co myslim je, ako vydrzim nejest a nepit do opky. Kedze maaz o 10operuju. :-)neboj sa narkozy, vsetkodobre dopadne, budu mat tvoje vysledky, a si zdrava zena, stale tam pocas opky budes pod dozorom, nic zlesa nestane moja.

sashinka1985

Katuss25
Pekne mas tie prsicka, akokeby boli od jakziva tvoje. Vyzeraju pekne, prirodzene. Tesim aj na dalsie tvoje fotky

juliana581

katuss25

hlavne nech si spokojná ty... :-)

som zvedavá na fotky v stoji, lebo v ľahu to veľmi skresľuje
ja zas nemám ani jednu modrinku a už sa teším kedy nebudem mať stehy...

katuss25

juliana:ahoj stehy mam vonku velka ulava po vybrati som poriadne modrinova..jj fotka bola v lahu ja mam 180cm tak na mne 555 neni vela no mam podla dr pekne D:-)mam anatomi takze niesu nejake extra velke ale su primerane velke:-)ja som velmi spokojna...

henka88

sashinka1985

inak ja by som z toho mala mať tiež iba plné béčka, menšie C, sranda, keď ty si dávaš menej ml. Ale u každého to spraví inak.

henka88

sashinka1985

ja si davam tiez anatomicke, velkost este neviem, mozem od 350-450 ml, dám to asi na 390ml. Tiež to nechcem moc prehnať, lebo som chudá a bojím sa, že mi bude vidieť vlnenie. :) Ale to mi poradil iný dr. takže uvidím, čo ešte povie dr. Racz. Máš už strach? :) Lebo ja sa už teraz bojím, ale hlavne narkózy, ani nie bolesti. :)

sashinka1985

Henka88

Jasne,zedam vediet,ako mito dopadlo a dakujem, ze mi drzis palce.davam si anatomíckementor a velkost len 295ml- mam velmi tenku kozu a ziaden zaklad, takze by som mala mat plnebecka. Ty chces aku velkost?

henka88

sashinka1985
tak to ti držím palce, už sa ti to blíži. Daj potom vedieť, ako si dopadla. ja pôjdem až v marci. Tak nech ti všetko vyjde. Aké si dávaš?