Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Henka88 on mi tiez dal terminy co spominas, ale mne nevyhovovali, tieto vie evidentne z hlavy a ostatne potrebuje preverit v snope. Cize bud pojdem 17.2. alebo potom az v marci. Menzes si kvoli tomu posuvat nemienim a on prihliada este aj na to.

sashinka1985

Henka88

Moja ja mam termin opky teraz v utorok,07.01.mam prist na 9tu. A vybrala som si interklinik adoktora Racza.

henka88

all
je tu niekto, kto nevysadil antikoncepciu pred operáciou a dal si pichnúť tú injekciu proti zrážanlivosti? že či je to v pohode, lebo dr. povedal, že by bol radšej keby som vysadila, ale ja nechcem, lebo mne to ešte viac rozhodí organizmus.

henka88

bittersweet

zatiaľ som rozhodnutá ísť k dr. Raczovi do interklinik, tam mám zajednaný už aj termín (11.3. opka, mám ísť na konzultáciu 15.1., ale budem tam volať v utorok, či by mi nevedeli dať tu konzultáciu skôr. No, môže sa stať, že po tej konzultácii s apredsa len rozhodnem ísť k Trškovi, ale hádam nie. :) Lebo toto vyberanie doktorov je veľmi náročné a už by som to chcela mať uzavreté a zamýšľať sa zase nad veľkosťou. :) Inak ak tebe neodpísal ešte dr. Trška, tak mne písal, že termíny má na 10.2. a potom marec (10. a vyššie), tak ak chceš ísť k nemu, tak sa mu skús ešte ozvať. Ty by si kedy chcela mať opku?

Lenkalili

cukricka

aj ja idem ku švehlíkovi, pozri ešte fotky v galerke nicky Susy1982 na 6. strane v galerke a jajka555 na 14. strane...su to nadherne prace :)

juliana581

cukricka

ja som bola u dr. švehlíka, ale foto ešte nemám, lebo som len týždeň po operácii a mám ešte riadny opuch...tak akonáhle budú k svetu, pošlem :-)
dáva dreny, ale nie je to nič strašné, len trošku nepríjemný pocit pri vyberaní...trvá to cca. 30 sekúnd.

slniecko83

cukrick

assaabloy ma nick name ja som ti napisala s jednym ackom. To prepripad keby si si ju dala vyhladat aby ti ju naslo