Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

katuss25

ahoj, máš to veľmi super spravené. inak volala som do tej TT, ale tam bolo na konzultáciu ísť možné najbližšie až koncom januára, čo mi vôbec nevyhovuje, tak som sa rozhodla pre BA a pôjdem do interklinik k dr. Raczovi, ak si to nerozmyslím :) a nepôjdem k Trškovi

cukricka

Ahojte. Henka88 dakujem za radu, vidiet fotky v galerii mi velmi pomohlo :)

chcem sa opytat, ci bola niektora u Dr.Svehlika v Kosiciach? chcela by som vidiet foto ako to spravil, ale som si ista ze perfektne :) dava aj on dreny?

bittersweet

Marikamarika zaciatkom tyzdna to chcem mat konecne doriesene, tak dam vediet:) ja mam tie lepidielka doma dve, 3 a 1, tiez sa dost bojim, hlavne ak by to neprebiehalo hladko, ale snad sa nic take nestane!

juliana581

katuss25

tebe už vybrali stehy? ciii
mne až o týždeň

cítim sa už lepšie, ale stále to nie je ono...no každým dňom je to väčšia a väčšia úľava...
inak podľa fotky čo si dala, mi vôbec neprídu tvoje prsia brutálne veľké, na to že máš 555ml, ale to bude asi tým, že si v ľahu, nie?

slniecko83

Babulky teraz ked pisete o tom papkani tak chcem sa opytat tie ktore boli u Cervena tiez tam davaju jedenie alebo si mam priniest z domu?

marikamarika

Lucky

Wow no super cize ani hola rit, aj jesy aj pit parada tak fakt sa clovek nemusi o nic starat...joj ako ti len zavidim ze uz si po...uz aj ja by som chcela sa vytesovat zo svojho hrudnika..;) ale tak co sak je zima a do leta budeme secky kraaasne prsatice ;))

Lucky123

marikamarika
ahoj, bolo to super, pred opkou mi do izby vychystali vsetko: stahujuce nadkolienky, papierove tangace a plast,papuce. to som si sama navliekla..to bolo super, clovek tam nebol jak debil s holou ritou:) do operacky som si v tom presla dala dole plast a papucky a uz ma uspali. niekedy vecer po opke som poprosila sestru nech mi natiahne moje makke bavlnene boxerky a tie tangace mi dala dole.
sashinka
oni ti daju aj jest a pit.vsetko ti zabezpecia aj kaficko:), caj sladkosti, co len chces.mala na vybez z menucka v niektorej restike, na ranajky bolo bebe dobre rano a jogurt. aj ma nakrmili, kedze som nebola v stave hybat rukami.. za nic uz platit nemusis