Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucky123

henka:
ahoj, ja mam mentory a vraj malo tuku /na prsach, zial nie inde:)/. a niekedy na prse vidno take divne cosi - taku ciaru a to vlnenie citim pri pohybe a zospodu hmatom citim aj taky zvlneny implos..holt osobna smola.. doki povedal, ze keby ma to rusilo, tak tam moze vstreknut tuk.

Lucky123

sya:

ja som bola u racza a bola som spokojna.

sashinka:
nic si brat nemusis, vsetko dostanes. ja som super vyuzila taku siroku nocnu koselu spredu na gombiky..ked ides na zachod, tak ides cez taku mini chodbu a ked som tam bola ja, tak nejakemu chlapovi cely den nasadzovali vlasy.asi by som sa uplne nanic citila bez tej nocnej kosuly.. a zupan by mi nepomohol, kedze som nebola v stave sa obliect-vyzliect..a brala som si take boxerky /super pohodlne/, aby som tam nemusela byt v tych operacnych tangacoch, alebo v nohavickach.

Lucky123

ahojte babule, sto rokov som nebola.. veeela chaosu a roboty. Happy new year prajem kazdemu a vela radosti s novymi prskami!
ja mam asi taku netradicnu otazku: ake si kupujete podprdy na silikony? ja mam 370 ml, ale prsa teda obrovske.. zmestim sa do c, alebo dcka ale na pohlad je to proste ooooobrovske.. mate nejaky napad na podprdu, co troska pritlaci tie prsa k telu? ..mne od opky dost vyskocili, neviem to inak popisat..proste vyhupli od tela..vsak sa rozhybem a poslem aj ja konecne fotky do galerky

anosa 12

Henka88, ja som tiez tapala aku znacku vyplni vybrat. Nakoniec mam Polytechy, tiez som bola u dr. Trsku. V podstate vedel, ze som cenovo neobmedzena, ze chcem naj , odporucil mi Polytech. Po opke som 6 tyzdnov. Mne doktor velmi vyhovoval, v septembri som sa rozhodla, ze chcem prsia a koncom novembra som ich mala. Dr.mi maximalne vysiel v ustrety. Aj ked docela som bola v soku, ze zrazu prsia , operacia... ale teda nebolo na co cakat:) Hlavne som potrebovala najst dr. ktory by bol podla mojich predstav,to bol zaklad. Velmi,mi tu poradila nena11. Nena 11 srdecne Ta zdravim:)))

sya

Dievčatá ešte ak by ste mi napísali pre ktorého doktora sa z vás asi tak najviac rozhodlo (okrem Cervena) vdaka..

sashinka1985

Kocky kedy sa vyberaju dreny?respektivne tie ktore ste u doktora Racza, kedy vamich vyberal?
Nemusim brat nic na interklinik, vsetko mi tam daju?okrem hygienickych samozrejme.a uz nebudem platit za nic, ci ano ?dakujem.

henka88

bittersweet

áno, bola som v Ružinove, takže asi aj preto som nemala všetky vymoženosti. Budúci týždeň idem za Raczom, tak ale dúfam, že sa budem môcť sama rozhodnúť, ktorý chcem a teraz mám zas bližšie k polytechu. :)

To vlnenie je vlastne to, že pri pohybe, asi zväčša prudšom sa hýbe ten silikón, teda ten gél, a keď nemáš dosť tuku tak ti to je vidno, inak to nie je vidno. No a ja som taká svetlá a mám o polovicu menej tuku ako má byť, tak mne to možno bude vidieť :) že sa to tam prehadzuje, ale to asi iba naholo :)

slafci1807

Deed
my sme sa dohodli že 6 týždnov po opke som mohla začať light kardio, ale len ak nebude žiaden opuch a bolesti, ale kedže boli tak som zacala minuly tyzden, steper a rýchlu chodzu, lýtka abdustor, adductor a brucho velmi light... ked mi vo stvrtok buduci tyzden na kontrole povie ze vse ok, zacnem naplno kardio a len nohy, vrch tela az po 3 mesiacoch co je na konci januara... :(