Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

marikamarika

ahoj som si pozrela tvoju vizualizaciu a mne sa najviac páči ten 375 alebo potom tie 450 ale to su už asi gule však? Ty si sa ako rozhodla? :)

henka88

katuss25

a prosím ťa, ta klinika v TT je ďaleko od hlavnej stanice? Teda ak si z TT a vyznáš sa tam, lebo ja som tam študovala, preto aj celkom zvažujem, že by som možno aj toho dr. Maršala vyskúšala. A prosím ťa on býva moc obsadzovaný alebo ako dlho ti trvalo, kým si sa dohodla na operácii po konzultačke. Koľko u neho vyjde konzultácia. A čo sa týka operácie, tak v ten deň si tam kedy došla a kedy si mohla odísť - na druhý deň hneď ráno? Dík za tieto info :) Tak ja pracujem v kancelárii, čiže ja sa nebudem moc namáhať, preto si zoberiem dovolenku asi len na týždeň, keby mi bolo dobre, tak by som aj skôr šla do práce :)

henka88

katuss25

a prosím ťa, ta klinika v TT je ďaleko od hlavnej stanice? Teda ak si z TT a vyznáš sa tam, lebo ja som tam študovala, preto aj celkom zvažujem, že by som možno aj toho dr. Maršala vyskúšala. A prosím ťa on býva moc obsadzovaný alebo ako dlho ti trvalo, kým si sa dohodla na operácii po konzultačke. Koľko u neho vyjde konzultácia. A čo sa týka operácie, tak v ten deň si tam kedy došla a kedy si mohla odísť - na druhý deň hneď ráno? Dík za tieto info :) Tak ja pracujem v kancelárii, čiže ja sa nebudem moc namáhať, preto si zoberiem dovolenku asi len na týždeň, keby mi bolo dobre, tak by som aj skôr šla do práce :)

Titten

katus25,

tak otvor tu fotku v paintbrush a normalne vygumuj tvar ci celu hlavu z foto a tak to save-ni a posli do galerky ;)

katuss25

henka88:pozerala som ta no poviem ti ty mas o vela viac ako som ja mala ale bradavky tak isto doboku aj ja mam tak som zvedava no gule 2250 ale anatomy mas drahsie 2750..plus konzultacia cesta predoperacne..ja pracujem ako kadernicka a davam si 3t dovolenku a ci je to vidiet?nosila som xxl vystuze no toto je taraz ine vacsie plnsie zatial len v pooperacnej mam foto prs po opke len s tvarou keby viem zakryt tvar dam do galerky

bittersweet

sashinka dik za vysvetlenie, uz som z toho domotana. ale to este vsetko doladim, hlavne nech sa uz rozhodnem a mam fixny termin:) ja by som asi take mensie C chcela, tak som mala ked som kojila a bola som maximalne spokojna:)

cuculka no toho chrbata sa desim, ja mam aj tak vecne problem s chrbtom! luxus z hladiska vybavenia izby neriesim moc, lebo ja som uz dva krat rodila, raz som mala luxusnu nadstandardnu izbu a druhy krat som bola v obycajnej statnej nemocnici- celkovo mi lepsie bolo prave tam, pretoze v tej bolesti mi to aj tak bolo uplne jedno a najdolezitejsi je pristup dr. a sestriciek.

ythyl

henka88,

ja mam pod prsiami 72 cm a doki povedal,ze kludne sa mi zmesti aj hocico,aj 500ml,co ja by som si rada dala,len som musela aj do uvahy brat nazor manzela,takze budem mat 420ml a dufam,ze sa mi nebude malit:( doktor ti urcite dobre poradi,aku velkost:)zase poznam babu,ktora je vyskovo,kilovo rovnaka a doktorka jej urcila max.330ml,lebo jej to elascita koze nedovolila viac :/