Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

srnkamala

henka

ja som tiez chcela ist po tyzdni do prace...a nakoniec z toho boli dva tyzdne..a to som nemala dake bolestia prezivala som to relativne dobre..zavisi od toho aku mas pracu..ale po tyzdni je skoro ist do roboty..aj ked ta to nebude mozno uz tak boliet tak si treba davat pozor...mas to na cely zivot a nestoji ti to zato riskovat aby sa t to nejako neposunulo alebo stichy neuvolnili

henka88

katuss25

Pozerala som si toho Maršala v TT. Takže si bola s ním spokojná nadmieru a vyšli ťa, ako majú napísané na stránke okolo tých 2250 eur? Inak a akú značku dáva on? Lebo ja by som chcela mentor alebo nagor.
No ja som veľmi zvedavá na názor doktora :) lebo ja mám oničom teraz tie prsia, ani nemám bradavky v strede, ale nejako skôr doboku, tak ktovie čo z toho vznikne. Už som poslala aj foto na mail, tak keď mi prídu prihlasovacie do galérie, tak si môžeš kuknúť ako mám teraz :) Inak ty píšeš, že si takmer bez bolesti, a ty si na materskej alebo pracuješ? Lebo ja by som zatiaľ počítala s opkou na utorok, s tým že v pondelok do práce. A inak je to na tebe nejako vidieť? Lebo ja nebudem hovoriť v práci, kde sa chystám, tak že či keď dojdem po tých pár dňoch, že či to nebude byť do očí, ak bývajú ešte aj nejako opuchnuté a pod.

katuss25

juliana:moja vydrz stoji to zato skus flector,novalgin..hlavne kludovy rezim...mrzi ma ze ti je takto ja frcim dnes uz uplne pohode mne nebolo ale ani po opke nejak zle...hlavne vydrz ja by som isla aj druhy krat keby som nespokojna

katuss25

henka88:moja ja som bola u dr marsala v TT takze si konzultaciu nemala ja som vysoka a vahu mam 77kg mam max sport postavu takze na mne su neni ani 555velke budu take plne 3 keby si ich dala nejaka chudsia tak na nej su ine megy urcite ti dr povie co sa ti hodi k postave aj titen bola u marsala ja som nad mieru s nim spokojna aj sestricky uzasne sme sa nasmiali som zvedava na teba ja som mala strasne prsia len plakat..

srnkamala

juliana...
hlavne klidek..kazdy mame iny prah bolesti..ty ho mas asi nizky....po tyzdni to uz bude len a len lepsie...ja som to prezivala uplne v pohode..teda jasne ze to bolelo...ale tak je to zasah do tela..co cakas? jasne ze to musi boliet....zvladli sme to my..yak to zvladnes aj ty..neboj

srnkamala

deed
ja som dnes tri tyzdne od op..stichy mi idu vyberat vo stvrtok..tebe uz vyberali? a to fakt uz si uplne v pohode? ako ani mna to uz vobec neboli ale ked napnem sval alebo zdvihnem nieco tazsie tak mam taky zvlastny pocit..ty to nemas?

juliana581

Baby ja sa asi zbláznim!!!
Nezaberajú mi žiadne lieky, bolesti stále neskutočné!!! a to som 4 dni po operácii
Nikdy viac!!!!!!!!!

Titten

deed,

bazeny ok po asi mesiaci, ale saunu by si nemala este dlho, mozno aj viac ako po 6tt, lebo to teplo moze zas sposobit opuch.
Ja som bola operovana v maji, potom zacali horka a ked som sa pytala, ci po 6tt mozem ist k jazeru (ci nevadia bakterie vo vode), tak vravel, ze z hladiska ran je to zahojene do mesiaca, ale ze vyhybat sa dlhodobemu slneniu, ze este neprehrievat, lebo to moze zas opuchnut. A sauna mi pride rovnaka vec co sa prehriatia tyka

deed

Henka

Ja som bola u racza a uuuplna spokojnost, fakt odporucam aj jeho aj kliniku, sestricky aj cely personal uzasne :)