Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Caute kocky

Tak ako spokojnost s novymi prskami? Ja budem mat v stredu uz 3tt od opky ani sa mi verit nechce, by ste neverili, ale mam pocit ze to uz bolo pred polrokom :)))

Uz som bola aj podprdy skusat, len neviem, kedy sa mozu zacat kosticove nosit...

A este velka OTAZKA: kedy sa da ist do sauny a bazenikov????

henka88

Katuss25

Idem na konzultáciu 15. januára, čiže ešte neviem čo mi povie doktor. Ale chcela by som určite anatomy, pod sval, lebo keďže som hore dosť chudšia, tak myslím, že by mi to mohlo byť takto menej vidno. Pod prsiami mám 78 cm, cez prsia 87 cm. No chcela by som min. plné Béčka, aj céčka, ak by to vyzeralo prirodzene. Teraz mám veľmi malé prsia, nie sú nejako pekne tvarované. A ide o to, že ja mám o dosť podstatne širšie boky, ako vrchnú časť, čiže by som to aj tými prsiami chcela tak nejako zosúladiť. :) Termín som si predbežne už zajednala na 20. marca, tak dúfam, že to vyjde.

katuss25

All:kocky kedy vam zacali sadat som 3 den po opke uz nakukam a mam ich opuchnute spicate:-)no harasi mi kedy je taky vysledny efekt?

sashinka1985

Bittersweet

Moja, mne to doktor povedal takto. Tym, ze moja jedina podmienka bola,nech je to prirodzene, tak mi hned povedal, ze 295 alebo 330ml.idem mat profil stredny plus.
295ml ma sirku11,5 a projekciu-cize je vysoky4,9cm. 330ml ma spodnu sirku 12cm a projekciu -5,1cm. Tym, zeja mam sirku prsnika 11,5cm, tak mi viac vyhovuje 295.cize na vysku je to skoro uplne to iste. Keby si mala iny profil a porovnavala napr.330 stredny profil a 350 stredny plus, tak rozdiel je vo vyske vacsi.

katuss25

henka88:ja mam 180cm ale sirku chrbta mam 90cm teda pod prsiami ty si chuducka neviem ci ti da take megy ale zas aky mas zaklad svoje zalezi..komu ides kedy mala si nejaku konzultaciu davas gule ci anatomi?

katuss25

henka88:ja mam 180cm ale sirku chrbta mam 90cm teda pod prsiami ty si chuducka neviem ci ti da take megy ale zas aky mas zaklad svoje zalezi..komu ides kedy mala si nejaku konzultaciu davas gule ci anatomi?

henka88

Katuss25

Prosím ťa, koľko meriaš, keď si si dávala 550ml? Lebo ja som tiež vyššia, meriam 175, vážim 55kg, tak rozmýšľam, že aké by sa mi hodili :) dík

bittersweet

Srnkamala to by bolo super keby si foto pridala, ako na tebe tie 350 vyzeraju, ja som tiez taka drobnejsi a zvazujem:)

sashinka super ze testy dobre! S tou kartou je to ozaj blbost, internist ta vysetri aj bez toho a predpokladam ze si mlada zdrava zena, popyta sa ta co bude chciet.
Ako to ze 295 a 330ml stredny plus je to iste? Ja tomu nerozumiem ako to s tymi velkostami je. To je potom divne ked mi dr.na poziadanie zvacsil prsia na to iste, aj ked na tom vizuale fakt rozdiel nevidno.