Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

marikamarika:mala som dreny a poviem ti po opke ked som sa zobudila som ani nevedela ze ich mam a ci to boli vobec nic som necitila ani pri vytahovani neboj budes v pohode dreny su super vsetok ten odpad ide von a nemusis sa bat ze sa ti tam nieco zapali...

cukricka

Henka88,

ano som z Kosic a u dr.svehlika som bola v lete na iny zakrok, tiez operovany v celkovej anesteze, takze som si tam este par hodin polezala, a prave preto vravim, ze pristup bol uplne super. taktiez doktor bol velmi ochotny komunikovat so mnou cez email a tel. ked som si dohadovala termin co nebolo vobec jednoduche, kvoli praci atd. trvalo to asi aj mesiac kym sme dosli k jednemu fixnemu. jedine co som sa zatial rozhodla je, ze si dam kazdopadne okruhle a chcela by som 4ooml minimalne, ja mam siroky hrudnik tak by to mohlo vyzerat dobre, urcite si ale necham poradit doktorom. a este trosku pogooglujem :)
evellina termin mam 6.februara. na konzultaciu idem teraz 9.januara, lebo doktor vravel ze tak mesiac pred operaciou je to idealne. ako si sa ty rozhodla? poradil?

bittersweet

All baby co ste boli v interkliniku a robili vam 3D vizualizaciu, ako realne vam to prislo potom v porovnani so skutocnym vysledkom?

bittersweet

Sashinka a mozno to bude v pohode ze ides sama vlakom, nebudes rozlutostena alebo to naopak nedas blizkym ludom vyzrat:)

Mne tiez prve dr.Racz odporucil bud 295anatomicke ale vysoky profil verzus gule 275ml vysoky. Potom mi poslal este vizual na 300ml vysoky a 330 stredny plus anatomicke. Moc to rozdiel nie je aspon v tom vizualy, preto to potrebujem prebrat este. Tiez nechcem prilis velke prsia, ale maximum toho, co bude na mne prirodzene. Maximum co som pocula bolo 350. Mne sa zdal dr.Racz taky skor opatrny a hovoril ze tak maximalne cislo-cislo a pol zvacsit.

Ja som bola v interkliniku pred vianocami, tak mozno stres.

Marikamarika dreny su praveze benefitom z technickeho hladiska- rychlejsie hojenie, nizsie riziko infekcie, lepsie prilnutie tkaniv k implosom vdaka podtlaku a tym vsetkym nizsie riziko kapsularnej kontraktury.

dadulienka8285

Kocky prosim Vas potrebujem radu som 2 roky po OP a v jazve pod pazuchou sa mi vytvorila bolava hrcka , ktora sa mi stale zapaluje .Ma to z Vas niekto chcem zavolat dokimu Cervenovi ci je to v poriadku, ale asi nie , len som momentalne tehotna tak si vobec neviem predstavit co s tym . Ma niekto podobny problem?

sashinka1985

Bitterswet

Dakujem zarady.akurat dnes som siurobila cesnakovu polievku a uzivam uz asi dva mesiace celaskon so sipkou.
Mas pravdu ten strach urcite pride a dufam, ze az v den opky. Na opku cestujem vlakom sama, tak ma hadam nechyti taka panika, ze sa na kliniku ani nedostavim.:-)
Inac ma prekvapilo, ked si pisala o prístupe blondyni v interklinik.ja ked som tam bola tak boli vsetci mili.ja budem mat moja 295ml anatomicke profil stredny plus. Povedal ze to budu plnsie becka tak mne to staci, kedze nemam ziaden zaklad. A mne sa zasa pacia mensie prsia.
Citam, ze sa nevies rozhodnut co s velkostou. A aku velkost ti odporucili ini doktori?

bittersweet

Marikamarika veru nerozhodla som sa este s tou velkostou, asi by som to potrebovala este prebrat osobne s dr. Ale myslim ze si dam minimalne tych 330ml. Inak ja este nemam termin, lebo na konzultaciu som nesla rozhodnuta ze urcite interklinik, absolvovala som viacere konzultacie. No a ta blondyna co so mnou riesila veci po konzultacii ostala uplne neprijemna, ze nech si uvedomim ze uz dava terminy na polku marca a potom ma slusne vykazala, ze ostatne posle do konca tyzdna v maily-nic neprislo:) neviem ci tebe hej. Dost nesympaticky pristup. A hlavne este ked vidim na tvojom pripade ze obsadzovala koniec februara.

bittersweet

Marikamarika veru nerozhodla som sa este s tou velkostou, asi by som to potrebovala este prebrat osobne s dr. Ale myslim ze si dam minimalne tych 330ml. Inak ja este nemam termin, lebo na konzultaciu som nesla rozhodnuta ze urcite interklinik, absolvovala som viacere konzultacie. No a ta blondyna co so mnou riesila veci po konzultacii ostala uplne neprijemna, ze nech si uvedomim ze uz dava terminy na polku marca a potom ma slusne vykazala, ze ostatne posle do konca tyzdna v maily-nic neprislo:) neviem ci tebe hej. Dost nesympaticky pristup. A hlavne este ked vidim na tvojom pripade ze obsadzovala koniec februara.