Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Pred opkou som nikdy nemala s chrbtom problem, chodila som 3x tyzdenne fo fitka a cvicila som vsetko a dobre som sa citila. Prave preto ma bolest chrbta dost zaskocila. Aj to ze nic na nu nezaberalo.
Vybrala som dr paliatku lebo som videla foto nick adadka a potom som bola u neho na 2 konzultackach s odstupom casu pol roka, kedy sa u mna stav sice zlepsil ale nie natolko aby som bola spokojna, dr sa nehrnul do reopky ale vysvetlil mi ze sa to da urobit lepsie, on ma nepresvedcoval, chcela som to ja, jeho sympaticky a precizny pristup a referencie ma utvrdili v tom ze on je dobra volba.
Teraz este nemozem poslat foto lebo som rozne opuchnuta a modrinova, ale verim ze sa to zrovna a bude to dobre. Najlepsie ake to moze byt.

U dr trsku som bola na konzultacke pred predoslou opkou a on sa mi zdal tiez precizny a dosledny, len trosku neisty. Teraz s odstupom casu to vidim inak, dr ktory sa tvari ako majster sveta nakoniec nim byt vobec nemusi (moj zly vyber v predoslom pripade - dr minarovjech).

Zaver: akokolvek sa rozhodnes medzi tymi dvoma ktorych zvazujes, neurobis chybu, dobra volba v oboch pripadoch :-) drzim palce!!!

bittersweet

Tomyum1 a bolesti v chrbte si mala aj pred opkou, alebomten nerv sa ti cvikol az potom? Super ze kontrola ok!

Ked si sa rozhodovala nad reopkou, mozem sa spytat preco vyhral dr.Paliatka? Ja sa rozhodujem medzi nim a Trskom, vo februari idem na vec!:)

bittersweet

Tomyum1 a bolesti v chrbte si mala aj pred opkou, alebomten nerv sa ti cvikol az potom? Super ze kontrola ok!

Ked si sa rozhodovala nad reopkou, mozem sa spytat preco vyhral dr.Paliatka? Ja sa rozhodujem medzi nim a Trskom, vo februari idem na vec!:)

mata125

tomyum1
ja mam uz tri tyzdne od opky...bola som v PP na operacii a mam 300ml...mne sa prave nezdaju prsia tazke ani ich necitim...

tomyum1

Mata125
Kolko mas od opky ze ta stale este boli chrbat? Ja 2 tyzdne a uz je to relativne ok, tyzden to bol horor. U mna ale kvoli pricviknutemu nervu a neprirodzenemu drzaniu tela kvoli bandazi, nemohla som ani dychat a zle bolo aj stat a sediet, lezat uplne peklo. Mozno si tvoje telo este nezvyklo na vahu imlantatov... Ja som uz mala predtym takze u mna to nebol tento dovod... U koho si vlastne bola (prepac nepamatam si vsetky baby) a kolko mas ml?

tomyum1

Caute baby tak dnes kontrola ok, dalsia o mesiac. Mam oddychovat a nosit pooperacnu podprdu 6 tyzdnov. Stehy netreba vyberat, vypadnu same. Zajtra sa mozem osprchovat huraaaa :-)

Cuculka
Prosim ta nevies akou paskou si mam prelepovat jazvy? Mikroporovou ci ako sa vola? Zabudla som sa opytat a je mi blbe stale vypisovat/volat dr kvoli kazdej somarine... Dakujem :-)

henka88

Cukricka

prosím ťa, kedy si bola prvýkrát na "konzultácii" keď píšeš, že ideš na zväčšenie vo februári. Lebo ja by som to tiež rada stihla niekedy koncom februára, nech sa dám do leta dokopy :), ale ešte si len vyberám nejakých chirurgov a neviem, či sa to dá vôbec stihnúť. ak mi môžeš povedať, kam ideš ty? ak je to v rámci BA, lebo ja si hľadám niekde tu. ďakujem

henka88

nemáte niektoré skúsenosti s interklinik a jej chirurgmi? tiež som pozerala tú zľavu, ktorú dali na zlavomat, ale ja som si pred mesiacom robila taký svoj prieskum, kde si dať zväčšiť prsia, ale ju som tam nezaradila,no neviem už ani moc prečo :)chcela by som stihnúť operáciu ešte do jari

mata125

bittersweet
no ja som vravela doktorke ze ma boli chrbat ale to vtedy som este spala na chrbte a povedala mi ze si uz mozem v pohode lahnut aj na bok..na brucho nie ale na boku uz spavat moozem...ale aj tak mi to nepomaha a boli aj tak som uz z toho zufala :(