Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Angie77
Dakujem za podporu,keby som vedela na 100percent ze je to cysta bola by som ok ,takto sa budem sledovat bo to boli a tak sa neda na to nemyslit ale sviatky si nepokazim,uvidiem ci sa naplni ako predosla

angie77

ivetka58

..ale určite sa nestresuj, cysty sú bežná vec u veľa žien a väčšinou ako samé vnikli aj zaniknú, takže pokojné sviatky prajem :)

angie77

ivetka58

..ahoj,aj ja mám skúsenosti s cystami už celé roky..tiež si ich cítim aj na dotyk, aj bolia aj pichajú...zhoršovať sa môže v čase pred menstruáciou, kedy je žlaza viac zdurená a zväčší sa, vtedy môžu aj cysty robiť šarapatu...vo väčšine prípadoch pokial nijak neohrozujú sa doporučuje ich vôbec neriešiť...len sledovať...ak máš strach aby sa nezvrtli na niečo zlé, doporučím Ti pravidelne brať indonal..dostat ho v lekárňach,alebo objednáš aj cez net a brať ho dlhodobo...alebo resp. 3 mesiace, potom pauzu cca 2 mesiace a znovu...on chráni zdravé bunky aby sa zvrtli na nádorvé ochorenie, hlavne pri cystách

ivetka58

All
Babenky ktora ma problem po augmentacii s cystami ozvite sa.ja som bola nedavno tahat tekutinu a povedali mi ze ich mam vela no prva ma skor pichala ako bolela a bola velka vypukla no teraz ma boli v jednom mieste stale nie len na dotyk ide to az k bradavke aj ta boli ale ked som pritlacila citim hrcku dnu ,neviem ci je to vobec cysta no spominali v nemocnici ze rakovina neboli ,moze to suvisiet s prechaldnutim.uz tyzden chora

marikamarika

All

Babule je nejako obmedzena velkost silikonu? Neviete mi povedat? A tiez nemate niektora skusenost s vizualizaciou a jej obmedzenim vo velkostiach? Dr Racz mi tvdri ze viac ako 485 ml sa tam neda dat preto sa pytam..
Dakujem a krasne sviatky vsetkym

marikamarika

Bittersweet
No uz mi to poslal, dal mi tam 440gule a 485 anatomi. Obe s vysokym profilom...celkom sa mi to pozdavalo ale ked som mu napisala ze ci sa da 500 tak mi napisal ze,system nepusti...divne teraz neviem ci system alebo on nechce pustit..
My sme si termin dohodli uz na tom sedeni tam na 27.2 ako to maju s terminmi netusim lebo ja som chcela koniec februara cze som sa na ibe terminy ani nepytala..

slniecko83

Luky2112

Stale sa citim zle. Dnes som si preobjednala krvne testy o 9 dni neskor na 8.1 tak dufam ze dovtedy budem celkom fit a testy budu dobre.