Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Myshka001

ahoj, ja som prvý krát po opke bežala asi po 6 mesiacoch, no a musím povedat že to bol fakt divný pocit, musela som si ich držať oboma rukami, bežala som ako postih :D, veľmi som ich cítila... určite sa môže po tých troch mesiacoch, len dopoučujem kvalitnú športovú podprdu na silnú záťaž aby ich pevne držala
teraz po vyše roku už žiaden problém, pri žiadnom športe či pohybe, tak snáď som pomohla :)

Myshka001

ALL

baby, čo ste už dlhšie po opke, kedy ste mohli začať behávať? drepy a také veci na zadok a nohy viem že po 6 týždňoch... ale ten beh? nechcem niečo pokaziť...

cuculka

Slniecko
Ahoj mne praveze dali atb kvoli krvnym tesom, na to som dostala pooperacne a potom este jedny na preliecenie rany:/

Luky
Na kazdej babe to vyzera inak, su tu kocky co maju 500 a vyzeraju prirodzenejsie ako moje 360:) drzim palce nech sa rozhodnes akokolvek:) len nie u kazdeho plati vacsie vacsie:) aspon u mna ne hehe:)

bittersweet

marikamarika tak mne dnes poslal prerabku, som bola prekvapena:) ja mam taku poziadavku ze maximum toho co by bolo na mne prirodzene, som dost utla a tu dlzku pod prsnikom mam len 10,5 a Poslal mi dve varianty, ze 300ml vysoky profil a 330ml stredny plus. Tych 300ml vyzera podla mna rovnako ako 295 aspon na vizuale, 330ml by uz zodpovedalo mojej predstave. Skoda ze ten vizual nerobia ze cela postava, by som si to vedela viac predstavit nez toto:)) a ozaj ta teta co potom s tebou sohovarala termin ti uz mail poslala? Ja som si termin totiz nedohodla lebo este rozmyslam ze pojdem k dr.Trskovi. No a ta pani da tvarila tak mierne poburene a ze nech sa uvedomim, lebo uz dava terminy na polku marca:)))

Luky2112

Slniecko83
Ano povedal mi ze by sa kludne zmestilo aj 400 ale o tom som ja ani pocut nechcela :) tak sme nakoniec zostali pri tych 350....no ale asi pojdem aj ja do tych vacsich ale 400 urcite nechcem ja mam aj problemi s chrbticou tak aby tam nebola az taka velka zataz...a ako sa citis?uz je trochu lepsie?

Luky2112

Cuculka
Prave som si pozrela tvoje fotky a mas pravdu,tvoje vypadaju fakt dost velke,ja mam svoj zaklad asi taky isty ako si mala ty len ja som kojila tak ich trochu klesnute....no asi pojdem do tych 370,ked uz pojdem pod noz tak nech to stoji zato ;)

marikamarika

Bittersweet
Ahojko, no odpisal mi fesak dnes ze sa mu tam vyskytla chyba tak to tam musel posielat este raz a ze dnes mi posle hotovu vizualku,
Tak tak daj si tam nabuchat bars co aspon uvidis ako cca by to mohlo vyzerat nechc sa lepsie vies rozhodnut...predsa len ked uz sa nehavame rezat a bude to na cely zivot chcem mat aspon nejaku predstavu ako to bude vyzerat aby som nelutovala ci to bude malo vela...
Kedy ides na opku vlastne? A mozno tym ze aj k nim realne na opku pojdeme nebudeme ten vizual platit neviem...po mne zatial nikto za to nic nechcel cize ked nepytaju tak to neriesim :)
Hned ako mi pride vizual dam vediet :) uz sa meviem dockat

slniecko83

cuculka

Ahoj ak sa nemylim ty si brala po sebe dvojo ci trojo antibiotik pred opkou a tak sa chcem opytat ked si bola na odbere krvi tak ti tam zistili ze si brala antibiotika? Totizto ja akurat uzivam antibiotika a ked ich douzivan tak za 5 dni budem mat krvne testy a bojim sa ze budu zle vysledky

slniecko83

Luky2112

Ty mas o cislo vacsie prsia ako ja a ja budem mat 450 a tiez som uzka pod prsiami. Nevahaj daj vacsie. Nepovedal ze aj 400 by sa zmestili? Aby si po opke nelutovala ze mohli byt vacsie a to uz potom nic nenarobis jedine casom ist na reopku. Pokial sa ti to da zmenit zmen to,ale zalezi na tebe

cuculka

Ahojte kocky dlhsie som tu nebola.. vianoce a tak:)
Tomyum jasne ze sa ti vstrebe:) pozitivne myslenke a secko bude super:)

Katuss
Citam ze si nakoniec nebola na opke.. nevadi aspon sa budes citit lepsie a nebudes kaslat s bolavym hrudnikom ako ja.. nebolo to teda nic moc.. drzim palceeee

Luky
Ahoj ja som mala na konzultacke 360 gule vysoky profil.. ked skm potom kecala s kamoskami ktore maju prsa mali nazor ako tu kocky daj vacsie.. ja som chcela skor prirodzene ale aby to bolo aj vidno:) ked som pisala dr ze cem aspon 375 povedal ze mozme dat aj 390.. nakoniec som sa ale rozhodla pre 360 a nelutujem, neviem ci si v galerke ale moje 360 vyzeraju ako bomby a fakt vacsie by som nechcela.. (aspon zatial:D) praveze som mala predstavu mensich.. uz som si zvykla ale ked som ich prvy krat zbadala skoro som odpadla ze jake bomby:)