Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Juliana581,katuss25,slniecko83
Kocky len ja mam dost malo cm pod prsiami,mam 65cm a svoje mam take 1,5...tak sa zase bojim aby som tam nemala balony :) zase sa mi pacia vacsie prsia ale aby na mne neboli moc velke...a nemam to radsej nechat na dokiho ked povedal ze tych 350 bude stacit?

juliana581

Lenkalili

áno všetko budeme mať rovnaké :-) ja sa tak strašne už teším a zároveň bojím..., ale nemyslím na to, chcem si užiť Vianoce :-)Ďakujem, že na mňa myslíš :-)inak sa mi snívajú o tom také sny, že Spielberg sa môže skryť :-D

all

Potom keď už budem schopná sa Vám kočky ozvem čo a ako :-)

slniecko83

Lenkalili

Vitaj v klube chorich. Viem je to katastrofa co sa tika tych chorob. Prajem rychle uzdravenie aby si bola fit na testy

Lenkalili

juliana,
ďakujem krasne, budem na teba myslieť a držím silno prsty, my budeme mať všetko rovnaké aj dr aj ml a všetko, však? Tak potom sa teším na tvoju reakciu na všetko. Ešte si uži vianoce a tak prídu ešte väčšie vianoce :-) Budem držať silno silno prsty! :-)

juliana581

Lenkalili

predoperačné ti stačí 2 týždne pred tým

skoro sa uzdrav :-) mne sa to už kráti a cipííííí mi

juliana581

Luky2112

určite choď do väčších...aj do 400ml....potom budeš ľutovať ako všetky tu, ktoré plačú, že mali ísť do väčších :-) nič sa neboj, ak sa ti to tam zmestí, tak prečo nie?

Lenkalili

Ach babulky, ako tak čitam každy deň tieto príspevky, choroba chytila aj mňa, to je strašné ach jaj. Hrdlo ma neskutočne bolí fúkam nos a kašlem, cítim sa dosť pod psa..:( opku mám až o mesiac a 1 deň :D to verím že doliečim, čo sa týka predoperačných dufam že o tie 2 tyždne už budem fit. Baby predoperačne tak 2 tyždne pred opkou však? :-)

slniecko83

Katuss25

Ja dufam ze budem fit. Len mna teraz trapia tie krvne testy. Ak by bolo mozne tak by som presunula o par dni neskor testy