Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Syner
Aha,no ja by som tam mala byt o 7:45 takze prva asi nepojdem...ved ja mam este cas ja som len zvedava ako to prebieha....a kolko bab bolo na jeden den?

Luky2112

All
Kocky ktore ste boli na opke u Cervena,ako to prebieha v den opky,mozem si povedat ze chcem jst prva na opku alebo podla coho beru baby na salu?

syner

mata125 ako ja idem odhovarat od toho každu jednu babu...koli koziam trpiet takto ako uff... ked ja mam pocit,že mne lieky vobec nezaberaju boli to stale rovnako...mna operovali v sobotu :/
ja som ratala že už budem vic menej v pohode... ale nie... lavý prsnik stale palí ..každa tu popisovala tlaky ja odzačiatku mam strasne palenie...

mata125

syner
no poviem ti ze ja som si tiez po opke povedala ci mne toto bolo treba :) a teraz uz v pohode mam 13 den po opke a super...neviem kolko si po opke ty ale ja som prve dni uzivala kazde 3-4hod.paralen na striedacku s novalginom tak mi to predpisali.. adalo sa

syner

kks baby ako každej jednej závidím čo má už po tom :( ja zatial trpím v bolestiach dobre nespávam ruky už ako tak používam ale to je HROZNAAAAAAA bolesť... no ja som normálne ráno po opke uvažovala keď ma dávala sestrička čurať, že nech mi to okamžite vyberu... ja som bola skoro uplne plocha a mam tam 450ml gule... viete mi čosi poradiť aby to tak nebolelo a aby som sa čo najskor z tých bolestí dostala :/ prosííím