Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Cuculka uz dom jak tatar tak si bola chora pocas opky?ja sa necitim na 100% akoby som vnutornu teplotu ale uz aj nervy pracuju

katuss25

cuculka:to fakt sa tesim ze som neni sama inak by som stresovala svrbi ma hrdlo trocha ale nekaslem mozno 2x za den ale nervy mam uz riadne aj ked sa tesim

Ada 77

Ahojte baby.Zajtra je už 7 týždňov od mojej op. a keď si ich natieram zdá sa mi že cítim okraje implantatov.Je to možné?Pritom ich mám uložené pod svalom.A ešte ani modriny celkom nezmizli.

Katuss25 držím palce nech všetko dopadne o.k.

Trinity Orion

simca simcs
Gratulujem :)Mozes si uzit pekne vianoce ako nova sexi zena:)Mna tie naplaste cakaju zajtra,tak snad bude vsetko ok.A potom uz len cakat na leto :)

katuss25

Tomyum1 :ideeeem dr uplna fasa flegmos prijemny ze nevidi problem tesiiiim sa aj ja uz chcem 2 gule opuchnute dnes sa vyspis tj uzasne:-)ako ti bude super a zajtra uz budes uplne fit...

simca simcs

Ahojte
dneska mi dali dole aj posledne naplaste a velmi Sa tesim bo rany Sa hoja vyborne.moj pan doktor to robil bez stehov tak su uplne tenucke a uz teraz takmer neviditelne.prsia Sa mi celkom pacia tak som spokojna. Pisem to sem napriek tomu ze Tu na mna dokopy nikto nereaguje ale mam potrebu Sa podelit kedze som od nikoho nemala v tomto kroku podporu

tomyum1

Caute baby katuss, cuculka, trinity, cuculka, dada, zabudla som niektoru? vsetky dakujem za povzbudenie a mile slova, moc mi to pomohlo. Citim sa ovela lepsie, prsia nebolia, len pichaju, uz aj bolest chrbta odchadza... Tak som si poobede hodku pospala a tesim sa ze sa noci vyspim poleziacky :-) nakukla som do podprdy a tam dve opuchliny modrinove, necham ich klude zatial :-)

Katuss25
Tak ides nakoniec?! To boli stresy! Snad uz si vsetky vycerpala a uz len dobre bude a radost pod stromcekom:-) tesim sa s tebou :-)