Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Katuss25
Velmi rozumne rozhodnutie, drzim palec nech ti daju termin hned po novom roku :-)

Deed
Ja nrmozem spat ani v polosede, ale normalne posediacky, alebo na boku, co by som nemala vobec, snad to drzi ta bandaz... 4 dni a noci prechodit bez spanku nie je bohvieco... Idem dnes na kontrolu tak uvidim ci som ok.

deed

Tomyum1
Ja som celkom ok, dnes som spala skoro celu noc, raz som bola hore pre lieky a raz co som sa zosuchla dole z vankusiv, ale tiez spim v polosede :)

Dnes som prisla domov, tak uvidim ako to bude prebiehat, velmi sa bojim aby ma chalani nebuchli do tych prs, hadam to nejako prezijem tie prve dva tyzdne su najdolezitejsie.

Katuuus, no ako si dopadla na klinike?

Rozalka

Ženy aj ja potrebujem radu.. začala som chodiť na trampolíny, a veľa sa tam skáče. A dosť ma potom bolia prsia, či je vôbec dovolené skákať??? športové podprdy som už pokúpila plno, ale ani jedna mi bohvieako nedrží prsia... vďaka za radu!

katuss25

tomyum:neni mi lepsie skriabe ma cele hrdlo az k prieduskam:-(zbytocne by som to silila aj teplota mi mierne skace:-(su tam od 9 ja ho uprosikam hned po novom roku nech ma zobere fasa tak som sa tesila...a ty co si urobila by som urobila aj ja:-)mame to v hlavach a to sa tazko vybera ved aj ja riesim ci je 555anatom dost kedze gule posobia vacsie a hrabe mi...a co davas od bolesti?

tomyum1

Deed ty si v pohodke? Sa mas... Ja som spala v kuse max 2 hodiny a posediacky, lezat sa mi neda kvoli chrbatu... Moj muz je zo mna nestastny ze som ako lazar (a asi aj naco toto cele) ale snazi sa tvarit ze nic, ani nema ziadne poznamky len ze mu je luto ze tak trpim. Sekcia bola nic oproti tomuto...

tomyum1

Katuss25
Teraz som si precitala ze ides volat na kliniku... Uvidis co povedia, mozno ti daju termin hned po novom roku, to bude mozno aj lepsie, nebudes trpiet cez vianoce... Vsetko zle je na nieco dobre :-) tak pis co ti povedali...

tomyum1

Katuss25
Jaj moja uplne ta chapem ze velmi chces nove prsia, vobec nie si trafena, trafena som asi ja, ze som bola pred 14 mes na opke a teraz znova lebo som bola nespokojna aj ked vacsina ludi mi hovorilo nechaj to tak nie je to vobec zle (ale teda mohlo by to byt aj lepsie), ja som to mala stale v hlave a musela som to poriesit a teraz za to trpim, tak mi treba. Flector nemozem brat, je to kontraindikacia k liekom ktore beriem proti krvacaniu.

Teraz co urobis? Volaj tvojmu mudr ze co mas robit... Pripadne sa mu chod ukazat... Uz je ti lepsie ci ani nie?

katuss25

deed som v prdeli:-(tak volal mi znamy mudr a radil sa s primarkou s jisky ARO a zhodli sa ze na 90per by som dostala anabolicky sok som zahlienea a antib k tomu co ti poviem zufale stavy ty si ohromna vies o tom vies podrzat cloveka aj TOMYUM babulky dakujem o 9 volam na kliniku nech mi da novy termin zas predoperacne a vsetko od znova co som komu urobila...Tak sa zatial budem s vas vytesovat

deed

Katus
Ta injekcia je fajn, to ti pomoze
A zavolaj mu podla mna ti povie ze to bude ok! :)

A pis co povedal, cakam ;)

katuss25

deed moja zlata ty si koli mne lustrovala dalsie clanky strasne moc dakujem si uzasna
deed,tomyum,sasinka1985:kocky moje ja som si tie antib slahla uz po 12 hodinach nie po 24 rano sa zobudim a kasel strasny vykasliavam a riadne...pisala som kamoske ze mi pichne nejaku kalciovu injekciu len sa bojim ze uz to prehanam a idem cez mrtvoly..asi by som ozaj mala prelozit termin ked ja som tak cakala tuzila po nich citam tu kazdy jeden prispevok galerku mam celu prelustrovanu...a viete co je najvacsi pruser?vsetky push up tie moje kilove vystuzene podprdy som zahodila:-)a teraz som v prdeli...je mi do placu kocky dakujem za podporu strasne mi pomahate dakujem ale ja sa nezdavam trafena som viem...
Tomyum:myslim ze najhorsie mas za sebou uz sa ti to bude len hojit a vsetky budeme v galerke odpadat ze vaauu to su krasne prsia...flector si davas od bolesti??