Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

deed moja zlata ty si koli mne lustrovala dalsie clanky strasne moc dakujem si uzasna
deed,tomyum,sasinka1985:kocky moje ja som si tie antib slahla uz po 12 hodinach nie po 24 rano sa zobudim a kasel strasny vykasliavam a riadne...pisala som kamoske ze mi pichne nejaku kalciovu injekciu len sa bojim ze uz to prehanam a idem cez mrtvoly..asi by som ozaj mala prelozit termin ked ja som tak cakala tuzila po nich citam tu kazdy jeden prispevok galerku mam celu prelustrovanu...a viete co je najvacsi pruser?vsetky push up tie moje kilove vystuzene podprdy som zahodila:-)a teraz som v prdeli...je mi do placu kocky dakujem za podporu strasne mi pomahate dakujem ale ja sa nezdavam trafena som viem...
Tomyum:myslim ze najhorsie mas za sebou uz sa ti to bude len hojit a vsetky budeme v galerke odpadat ze vaauu to su krasne prsia...flector si davas od bolesti??

kleopatra4589

Ahojte baby.. chcem sa len opýtať.. cvičí z Vás niektorá pravidelne vo fitku?? Začala som totiž poctivo cvičiť, už druhý mesiac som vo fitku takmer každý deň, či už v klasickej posilke alebo skupinové cvičenia.. ale mám trochu obavy, či to nemôže mať časom vplyv na prsia? nemožu nejako zmeniť tvar, zmenšiť sa alebo čokoĺvek??? Snažím sa cvikom na prsia vyhábať pokiaľ sa dá, ale aj tak.. hm..

tomyum1

Katuss25
Juuuj moja mrzi ma co sa s tebou deje, to isto zo stresu si ochorela :-(
Myslim ze cuculka pisala ze tesne pred op dobrala atb tiez a nebol problem...
Co na to tvoj mudr? Co povie on je rozhodujuce.
Mne zacala krvacat nejaka zilka a navrel cely prsnik ked som prisla nemocky. Pri opke som vraj nekrvacala ani mudr nedaval dreny ze netreba. Pustilo sa to az doma. Stava sa to v 5% pripadov vraj. Ja tu uz chodim dlho tak pamatam ze aj Zuleko sa to stalo ked bola na vymene za vacsie, ale este na klinike, ze ju museli znova otvarat s cistit. Ake ma krasne prsia pozri jej galerku.
Teraz mam (dufam ze zajtra pojde dole) na podprde kompresny obvaz ktory ma tak tlaci na rebra ze mi bolest vystreluje do chrbta a neviem si ani lahnut, chvilku na boku som spala, inak sedim. Chcela by som sa uz aspon 2 hodky v kuse vyspat:-)

sashinka1985

Katus25

Chudatko citala som tvoje prispevkya moc ma mrzi, ze pardni predopkou ochories. Pisala si, ze poprvej tabletke sa citis lepsie,zajtra to bude este lepsie, uvidis. Radsej ale zavolaj zajtra doktorovi, povedz mu, ze si zacala brat tie antib. A uvidis co ti povie. Mozno ti povie ze to nevadi hlavne nech den pred opkou na tom lepsie. Ale radsej zavolaj, nech potom v den opky nenastanu nejake komplikacie.a ak ti posunie termin, tak uz ten mesiac vydrzis, ked uz cakas tak dlho na tie prsia. LahKo sami to hovori,Ja viem. Ale ja by som zavolala radsej.mozno v co dufam, budes uz zajtra na tom omoho lepsie a natu opku teraz pojdes. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne.!neboj sa, nic nieje take zle, ako sa na prvy pohlad zda.

deed

Katus tak zavolaj
Mozno ti fakt povie ze to nevadi, budem na teba mysliet a hned mi napis ze co
Idem zalahnut lebo za hodku budik na tb a rano skoro vstavat
Dobru nocku

katuss25

deed zajtra tam zavolam nebudem riskovat ale som si ista ze ma prehodi ale neviem na kedy kedze su sviatky porazi ma:-(

katuss25

deed:citam same prispevky 2t po antibiotikach operuju nikto to nezoberie na zodpovednost takze som v prdeli zajtra volam na kliniku nema to zmysel:-(

katuss25

deed:citam same prispevky 2t po antibiotikach operuju nikto to nezoberie na zodpovednost takze som v prdeli zajtra volam na kliniku nema to zmysel:-(