Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

deed:mas link?posli uz muz mi tu nadava ci som normalna tak ze prehodi termin nechape ma :-)))aspon ze ty si tu inak by som scvokla dakujem tak posielaj:-)

deed

Katus kukala som na nete a nasla som dokonca debaty bab co im sam dr predpisal sumamed aby nemusel rusit termin :) tak si myslim ze to bude ok

A okrem toho uz neviem ktora kocka mi to pisala, tiez dobrala atb den pred opkou, takze nestresuj :) a tes sa

katuss25

deed:volala som ze mozem ale ak nebudem preliecena moze mi zaviest bacila do pluc dalsi povedal ziadnom pripade este budem zajtra volat vies co az mi je doplacu tolko som cakala a bac chora antibiotika mama si zobrala dovolenku aby decka strazila no mam stavy zufalstva:-(

simca simcs

Ahojte.
mam dva tyzdne po opke,citim Sa dobre ale jeden prsnik ma bolieva viac ako ten druhy,je to v poriadku?
neviete mi prosim povedat kedy tie prsia zacnu makknut?bo zatial mi pripadaju tvrde ako kamene a Len cakam kedy zacnem vyzerat normalne

deed

Katus
Ak ti je lepsie uvidis, ako ti bude zajtra a pripadne si daj len dve
Ak ti tie dve budu stacit, tak to bude fajn lebo potom sa preliecis

A teoreticky mu zavolaj ze ci by to bola komplikacia ked v pondelok doberies sumamed, ja si myslim ze nie :))

katuss25

Deed:citam na nete ze sa nesmu brat a tie hrozostrasne pribehy tak nemam mu nic hovorit?uz teraz citim ze zaberaju...jaj moja mas ich krasne keby ja take uz mala...taka som rada ze si na tom ako ja bola lebo ja uz panikarim strasneee

deed

Katus
Nepovedala som mu to :) ono ak to zaberie je pohoda, aj tak po opke dostavas atb a aj na doma.... Takze no panic ;)

Ja mam teraz skor stres, ze sa mi Zda, ze mam moc v strede bradavky, teda viac k stredu ako by mali byt, dufam, ze sa to upravi :(((

katuss25

Tomyum1:tak mam antib sumamed 3 tab bojim sa ked poviem dr ze som ich mala ma pisle domov inak zaberaju super 1 tab a je mi ovela lepsie u nas chirurg povedal ze mozem a ty moja musis byt ubolena co vravel dr kedy by sa ti to mohlo popravit?s coho sa ti to mohlo urobit ci to je bezne?aj ja uz som v takom strese:-(