Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

tomyum
No ja mam Nr aj najblizsie,takze aj to mi vyhovovalo,zatial som spokojna a ozaj verim,ze urobil co sa dalo,vzhladom na moj zly zaklad...velmi drzim palce,neboj,urcite to bude boliet menej,budem na teba mysliet :)

Trinity Orion

katuss25
Ahoj.Neboj nic to sa este mas cas vyliecit,aj ja som mala podobny problem,davala som si ten novy sprej do nosa mucoviral,je vynikajuci,urcite ti pomoze a na hrdlo litre zazvoroveho caju s medom,nastruhaj cerstvy zazvor a iba zalej vodou,do 18. si fit,drzim palce:)

katuss25

all:prosim poradte 18 dec idem na opku boli ma hrdlo plny nos tabletku uz asi ziadnu nemozem vsak?este aj menzes mi meska...zakon schvalnosti:-(ako dlho sa moze noretisteron uzivat na oddialenie???

slniecko83

Luky2112

V pohode tam zavolaj,sestricka bola v telefone prijemna. Len mi to vysvetlila ako to je,pretoze oni budu volat so siklienkou a budu si overovat ci si pacientka objednala implose ake mala napisane v papieroch. Mna sa doktor pytal aku mam predstavu a na zaklade toho mi navrhol implantaty 400ml a potom 450 aj ked mu povedal ze medzi nimi nie je velky rozdiel lenze ja som aj tak bola nerozhodna. On mi aj na taly maly papierik napisal do zatvorky 450 ale potom to preskrkol. Ja som uzucka pod prsiami a teraz mam take polky prsia,vyska 167 a vaha 54kg. Ty mas aku postavu? Ja byt na tvojom mieste dala by som aj 400 ked ti doktor povedal ze by sa tam zmestilo. Vela dievcatam sa mali casom po opke. Mne sa pacia velke prsia a vzdy som po takych tuzila tak som zvedava ako na mne budu vyzerar. Neviem sa dockat tak sa tesim. Nebojim sa operacie ale skor ze by som mala predoperacne vysettenia zle ale dufam ze budu v poriadku inak by ma porazilo.

Luky2112

Slniecko83
Ano chcela by som vacsie,mne navrhol 350 ml ale skusali sme aj 375 ml a na tie mi povedal ze budem uz dost prsnata,ale ze je to na mne ze mne by sa zmestilo kludne aj 400,tak nakoniec sme zostali pri tych 350...chcela by som asi tych 375.
Hmmm no tak teda sestricka nebola spokojna?tak to sa mi tam bude tazko volat :) a kolko cm mas pod prsiami?

assaabloy

Trinity Orion
Tomyum1
dakujem pooperacnu nosim poctivo nonstop a to mam 8 a pol tyz po opke od buduceho tyzdna mozem nosit cez den normalnu a potom 5mesiacov este na noc pooperacnu, tak radsej k tomu pristupujem poctivo nech sa usadia ako maju. :)

tomyum1

Katuss25
Dreny davaju niektori lekari ak vela krvaca aby sa nevytvorili zrasty a aby bol mensi opuch. Rozhoduju az pri opke. Uvidim ake to bude teraz, uz by mala byt bolest mensia pri druhom raze pod sval, uz je kapsula vytvorena. Uvidime...

Trinity orion
Ja som tiez bola aj na konzultacke u tvojho mudr mladeka, on je sympos a tiez precizny. Mne povedal, ze podla povodnych foto pred by daval rozdielne velkosti ale ked videl potom vysledok ze nie, lepsie budu rovnake, pri vyssich ml sa rozdiel strati. Idem ale do ba na opku, nemusim cestovat. Na dr paliatku su len dobre referencie. Uz len 4x sa vyspim a idem na to :-) vacsi stres mam ako to utajit pred celou rodinou nez zo samotnej opky :-)