Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

mata 125
Tak to bude asi bezne,potrebuje to svoj cas,podla mna aj mesiac potrva,kym zmiznu opuchy a bude vydiet realny vysledok.Tak som zvedava ako si dopadla,ale iste si to s tou podprskou zvladla:)Aj ja robim mensie prace,to sa ani neda inak a muz ide uz zajtra do roboty a aspon to najnutnejsie okolo malej musim,ale na ruky ju nedviham,fakt len lahke veci,dnes sme boli troska aj vonku sa prejst,dobre to padlo,lebo takto ked som len doma iba sa sledujem a potom mam nervy..Sama som zvedava na finalny vysledok,podla mna asymetria nejaka tam bude,ale urcite to bude neporovnatelne s tym,co bolo.Ty kedy chystas pridat nejake foto?A ozaj,kedy sa mozes osprchovat?Ja na siesty den vraj,co je v utorok,som zvedava ci sa mi tie leukoplasty neodlepia..

slniecko83

Luky2112

Ahoj ja mam u Cervena opku v januari a tiez si budem objednavat inu velkost ale pred tym som volala sestricke a spytala sa na to. Ona povedala ze pacientky by si nemali objednavat inu velkost ako urcil doktor,ale ja som jej to vysvetlila ze preco chcem inu a ona si to tam zapisala. Mne doktor navrhil 400 a potom 450 ja som sa nevedela rozhodnut tak potom doktor povedal 400. Lenze ked som si doma pozerala rozdiel medzi velkostami tak tam je maly rozdiel a to povedal aj doktor. Zavolaj sestricke. Ty chces zmenit na vacsie?

mata125

Triniti Orion
ano presne ja to mam tiez pod pazuchami opuchnute....dost hybem rukami aj som uz riady poumyvala a take mensie prace...tak dufam ze sa nic nestane..chcem byt pohybliva ako najskor to pojde...na chvilu si ju rozopnem len sa bojim ze nezapnem spät :)ze bolesti nepustia...mna skor svrbia pod leukoplastmi..aj ty sa drz a som tiez potom zvedava na foto :)co ti vymodelovali :)

marikamarika

Assaabloy

Dakujem za radu...nebudem to silit ked som vydrzala do teraz tak uz pockam :) do leta aj tak casu dost..

Luky2112

Ahojte
Viete mi niektora poradit?opku mam v marci,idem k Cervenovi len asi by som chcela zmenit velkost inplantatov a neviem ci mam najskor volat sestricke alebo do siklienky?inplant.si musim objednat sama a neviem podla coho si mam tu velkost objednat,tak teraz neviem co mam robit...dakujeeeem moc za radu :)

Trinity Orion

Mata 125
Ahoj:)No vidis,uz ked si sama vstala bude fajn:)Ja som rada ze doma dobre spim,toho som sa bala najviac.Inak sa citim dobre,len ma strasne svrbia,tiez ich mam akoby naliate ,ale opuch mam akoby pod pazuchami,cely ten deltoidny sval,to ma vlastne aj najviac bolelo po operacii a teraz to opuchlo riadne,ale z toho si nic nerobim,to su normalne veci,len ta ranka po drene ma morduje,este aj vecer mi to trocha tieklo,tak uz nad inym nerozmyslam,len nad tym sa znervoznujem,aby bolo vsetko v poho.Ja som si vcera rozopla podprdu,ked mi to sestra prelepovala,podla mna ked si to na chvilu rozopnes,nemoze sa nic stat,aj som to niekde citala,ze na par minut vyvtrat sa mozua uz aj z logiky mi to vychadza.Teraz je to este take maskovatelne,uvidime v lete:)Ani moj otec nevedel,lebo by stresoval pred operaciuo,teraz mu to uz mama povedala,ale este sme sa nestretli,tak uvidim..:)Tak sa drz zatial:)

mata125

trinitiorion
ahoj no mne je uz dnes o trosku lepsie len mi dost opuchli mam pocit ze mi praskne podprda...aj ty to tak citis?myslis ze by som si mohla na chvilu rozopnut tu podpiru?uz som sa dnes aj sama zdvihla z postele :)ano videla som tvoju fotku no mala si ten jeden prsnik v horsom stave...ja som tiez nechcela bomby...zatial si ani mama nic nevsimla :D

Trinity Orion

mata 125
No ked si uz pozrela,tak vies,ze som to mala dost biedne....aj ja ich nemam moc velke,podla mna take prirodzene,tiez to nebude kricat,ze silikonove bomby,to by som ani nechcela.Mne dnes vytiekla trocha taka krvava tekutina z tej rany po drene,tak som si dala dole podprsenku a sestra mi to prelepila,trocha stresujem,ale tak myslim,ze zbytocne,ranka je pekna cista,nevyzera to zapalene,asi sa to skor este cisti...Aj ja mam 1 a pol rocnu malu,takze je to take no...pyta sa na ruky.Uz nech sme fit,velmi sa na to tesim:)