Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

zoe23 mňa nereže nikde,povedala by som že tá spodná guma je taká volnejšia.Nie som nejako extra stiahnutá.

zoe23

bittersweet
v albumoch klikni napr. na seba a potom uplne vlavo hore kde je adresa stranky prepis svoj nick na nejaky iny nick, ktory si chces pozriet...

zoe23

marikamarika
nech si tam sestra podlozi gazu alebo tie okruhle odličovacie tampony,proste niečo čiste a makke,ale nie ze si tam da tie vlhcenne obrusky :D

zoe23

Ada 77
tieto pooperacne podprdy su vsetky dobre ci na suchy zips alebo bez neho, neplas sa, lekar ti urcite vybral dobru velkost na to aby si v nej bola stiahnuta, a pokial niekoho podprda nereže do krvi nemal by si ju ani povolovat.
Tak snad ti nie je volna,mas ju napevno, nie?

zoe23

Ahojte:)
čitam ze dalsie prsatice pribudli, tak gratulujem! a čakatelkam drzim samozrejme palce!! v tej galerii nas uz musi byt toooolko, aj cez 400 báb, nie??paráda...

k tej jankemichal si dovolim par slov-to jej nesposobil Očenaš,ona s nim bola spokojna a robi pekne prsia,no nevedeli jej povedat prečo sa to stalo. Jej sa ta jazva otvorila(ale ju to aj bolelo, tak nie, ze sa teraz budete plašit) krvacalo jej to ale pred tym sa jej to tak zvacsilo ako to ma na fotkach. No a niekolkokrat ju operovali(vybrali implos, vyčistili a dali spät, lebo sa jej rana nescelovala, potom sa jej to stalo znova a nakoniec radsej aj implose dali nove), a naposledy pisala, ze uz je vsetko v poriadku, tak snad sa ma uz len a len dobre.

tomyum1

Cuculka
A anesteziolog mi povedal ze mi netreba kompresne pancuchy ved budem hned behat???!!! :-))) fakt vtipnyyyy :-)

tomyum1

Cuculka

mudr vybral nagor okruhle 560 extra vysoky profil. Maju priemer 13 cm tolko mam teraz, takze pojdu viac dopredu a teda (dufam) v podprde viac k sebe.
Ja chcem take pekne cicusky ako mas ty:-)

Ty uz uplne v pohodke secko, ani nevies ze si bola na nejakej opke, ze? Sa mas... Ja este tyzden stresu :-)

Ada 77

Ahojte baby,píšete tu o stahovacích podprdách že si ich povolíte,stiahnete atď.Ja mám len takú na háčiky a zips mne sa nedá stiahnuť.Myslíte že aj tak sa mi dajú prsia k sebe?Už mám 5týždňov po a zdá sa mi že sú stále rovnako od seba.