Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

Simca
Vysoky profil je ze su viac spicate a stredny ze su viac ploske.. mne dr povolil podprdu lebo ma zarezavala a trosku sa mi oddialili.. teraz by som ich cela tak ako predtym:/

Musis poslat foto bez tvare a do spravy dat svoj nick. Mail je: galeria@zoznam.sk potom ti posle zajacik pristopove kody:))

cuculka

Tomyum1
:))) jj anestezilog je uplne super.. este aj na operacke somnou srandoval:) ja som kocku spoznala az pred opkou.. ja som nemala vyvody ale ked tak uvazujem doma mi bolo lepsie.. postel bola tvrda:// kazde 3 hodiny som sa budila lebo ma bolel chrbat:/ lebo ja vzdy na bruchu som spavala.. jok uz sa ti to bliiiizi.. a aku velkost teda?

tomyum1

Cuculka

hihi aky vtipny nick :-)

Tusim po 4 mes mozes spat na bruchu...

Dnes som bola na predoperacnych u mudr ktoreho mi odporucil nas plastik. Teda u anesteziologa. Sympos on aj nas mudr :-) aj som sa zoznamila so spolubyvajucou ktora bude operovana v ten isty den ako ja. Budeme spolu na izbe. A este som sa dozvedela ze ak nebude treba drenaz tak ani nemusim stravit noc v nemocke, ze vecer teoreticky mozem ist domov. Asi radsej prespim v nemocke, doma ma caka 4 r sarkan a on nebude brat ohlad na maminkin stav :-)

1cokoladka1

Ahojte, pred vyše rokom som si dala 300ml eurosilicone guľaté. Vyzerajú pekne prirodzene a usadili sa. Zvažujem však väčšie (ked umelé, tak poriadne;)) Neviem či 450 alebo 500. Deti som ešte nemala, tak ma číslo 500 trochu desí a nechcem zachádzať do extrémov :( Aký je váš názor? Mám výšku 173

simca simcs

Cuculka

no Tu prekliatu stahovacku nosim Len Sa mi v nej tazko dycha tak som si ju povolila.ak chcem aby mi tie prsia vyezerali normalne tak ju musim mat vkuse tak velmi stiahnutu?
nechcem vyzniet hlupo ale neviem co znamena mat vysoky profil :D

cuculka

Simca
Hej stahovacia ti ich este pritlaci k sebe:) len ju treba stale nosit. Mas asi vysoky profil ze?:) aj ja ho mam.. vtedy idu prsa viac do spicu ako do boku

cuculka

Martina dada marika
Ja som antiku nevysadila.. dr mi nepovedal a potom pred opkou mi povedal ze uz vysadzat nemam.. osobne si myslim ze ked vysadis skor tak sa nic nestane. Ze napr teraz..

Baby po opke kedy mozeme zacat spavat na bruchu??