Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

simca simcs

Ahojte.mam tri dni po operacii a samozrejme mam Este bolesti a viem ze to bejaku dobu potrva Kym Sa ten tvar upravi ale teraz Sa mi zda ze ich mam dost daleko od seba a spicate.je to v poriadku??

Dada77

Martina83,
aj ja som mala napisane, ze treba pred opkou vysadit antikoncepciu. Ja ju neberiem, ale liek, ktorym sa to upravuje, aby si nedostala, sa vola NORETHISTERON.

Dada77

Shiela,
ani si to sem nemala pisat. Som si kukla tie fotky a je mi zle. Kokso ja uz som sice tyzden po, ale normalne mam stres, nech sa len pekne vsetko zahoji a neskomplikuje. Neprijemne.

martina83

Marikamarika ahoj,berem antiku,ale lekar povedal,ze ju mam vysadit pred operaciou,ak ju vysadim,vyjdu mi akurat v den operacie...skus pozriet ten nazov tabletiek,opytam sa na to:-) dakujem

shiela

all
ahojte, pozerám si fotky aby som nabrala odvahu na tu opku, máte krásne spravené prska. akurát som natrafila na fotky jankamichal a nechápem čo to má na fotkách. hrozné viete mi povedať čo to je? jeden prsník má úplne ranu čiernu. až ma to odrádza.

marikamarika

Martina 83

Pokial chces oddialit menzes ak beres antisu tak jednoducho zacnes brat dalsie balenie bez pauzy a pokial neberes gynekologicka ti moze napisat balenie 10 tabliet ktore oddialia menzes, je to tiez hormonalna tabletka ale nie je to antikoncepcia, sluzi prave na toto upravenie cyklu uz som to brala koli dovolenke a bolo to v poho nazov si nespominam ale ak budes chcet pozrem doma ci nema este krabicku a napisem ti nazov..segra mala kramy dva dni po opke a pindala ze este aj toto ako by jej nestacilo ze ju boli telo :)

marikamarika

All

Babule co uz mate po...este jedna technicka otazka, segra z tej specialnej podprdy mala krvave zarezy v kozi, mate na to nejaky trik ako sa tomu vyhnut alebo riesili ste to dako?

marikamarika

Deed

Ano chceli, ona bola najprv na konzultacke u Palistku a potom 3 tyzdne pre opkou sa objednala v procare na predoperacne, recepcna jej ani nic nepovedala az pitom internistka ze jej nevyda papiere kym nedonese peciatku a nezaplati, cize tyzden pred opkou lietala jak pako sem a tam...no a nahnevana na procare strasne lebo cela rodina sme u nich niekolko rokov a teraz jak su v centrali cele zle..