Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

Caute baby,tak to mam za sebou,vcera som v podstate cely den prespala,ani neviem kolko trvala operacia,ale brali ma o deviatej a na izbe som bola o piatej,medzitym este pooperacna samozrejyme.Robil mi aj korekciu,posuval jednu bradavku,tak som strasne zvedava.Bolesti boli aj su,ale po liekoch sa to da zvladnut.Dakujem vam za povzbudive slova,velmi ma potesili:)A Mata drz sa,budem na teba mysliet:)

teneriffe

misicka22
chvalabohu dalsia "cervenovka" :)
Kedy si bola na konzultacii? A kedy mas opku?
Mne sa na cervenovi páčilo, ze vyzeral, ze vie, čo robí :)
600 je síce dosť, ako to odôvodnil?

assaabloy

ahojte dievcata...som 8tyz po opke a skusam podprsenky. ako viem ktora je moja???? velkost ked mam 71pod prsiami a skusam 75C tak ta mi je vystuzena mala, nevystuzena taka akurat mozno troska napraskana, ale vyzera to take plnsie, sexy no neviem ci by mi v nej bolo pohodlne po nejakom case.je to ine ked to clovek iba skusa.avsak v 75D sa citim najlepsie.zeby take som mala??? ktosi tu piasal ze ma 75C a kostice upravi, to som skusala, lebo ajtak mam siroky hrudnik, tak citila som sa o cosi lepsie no len tak-tak, take napraskane. mozno to vyzera lepsie ale zase nie az tak pohodlne..no ja si neviem rady :(

bittersweet

misicka22 a na ktorej strane v albumoch asi si, chcela by som vidiet ako to mas lebo si mi konstitucne podobna a ja sa totalne neviem rozhodnut aku velkost si dat, dik!

misicka22

Baby poradte mi prosím, tie ktoré to tu máte už okukané, ktoré baby v galérke, alebo ktoré z Vás majú impl. 550 ml a viac..idem na reoperaciu mam 350 ml gulaté vysoký profil a mam navrhnutých 600 ml, gule, vysoký profil..operoval aj bude ma operovať majster majstrov MUDr. Červeň :-) len mam trošku obavy či to nebude moc..meriam cca 167 cm a mam cca 54 kg, týchto 350 ml mi je teraz málo, ale nechcem zase obrovské prsia...

sashea

Deed
Ja som mwla rez v podprsnej ryhe a brala som antibiotika ked som isla na opku takze ten zapal bol asi sposobeny imunitou ale po tom co mi ho vytlacil (velmi neprijemne) sa mi okamzite ulavilo:)

Trinity drzim palceee napis ked budes ok;)

Tomyum, dada
Aj ja idem z procaru do medissima:)) uz ma stvali zo vsetkym

tomyum1

deed

ahoj, aj ja mam termin opky 12.12. aky pekny datum :-)

predoperacne sa daju urobit v medissime ak si klient a mas to v cene toho rocneho poplatku. aj sono tam robia. tak by to malo byt vsade na sukromnej klinike, ved platis poplatok a este si aj ukony vyuctuju v tvojej poistovni.