Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

devadesat

dobrý den, chcem sa opýtat. moja kamarátka má spravené silikónové prsia. je to už asi 5 rokov.nahmatala si na prsiach a je to aj vidno hrče rôznych velkostí. nie a nie ju vyhnať k doktorovi, čo to môže byť? ja už by som sa dávno zlakla, chvalabohu silikóny nemám

Ada 77

anosa 12 ja som zaspávala okolo polnoci a o druhej,pol tretej už som bola vyspata a o pol piatej druhý krát.To už som vstala a behala po dome.Prvý krát som sa vyspala celú noc až cez štvrtý týždeň.

Trinity Orion

Ahojte dievcata,takze naposledy pisem takto,o hodinu odchadzam na opetaciu a teda nie je mi vsetko jedno.Tak drzte palce :)

sashinka1985

Dik za radu deed. Pojdem rovno na zachod ked vojdem do budovy:-D no ale ked si pri odmalovani sa uvedomim kam idem, tak mozno z toho zachoda ani nevyjdem :-D:-D

sashinka1985

deed inac kukla som si kukla fotku co si tam teraz pridala, no ta druha fotka vyzera akokeby si uz mala po opke oproti prvej. Mas pekny tvar prs. Ak mas prsia akona tej druhej fotke, tak nemusis na opku ani chodit:-D

sashinka1985

deed, ja mam tiez strach, sem tam som mavala nizke trombocyty v krvi, nizky tlak mavam stale.. Bojim sa, ze ma nepustia na opku. A pri mojom stasti este ajanginu chytim par dni pred opkou. Tak si platila 70e za vysetrenie? Toje dobra cena,ci?Ja som rozmyslala, ze pojdem k obvodnej, ale si viem zivo predstavit tie jej vypulene oci ked jej poviem ze si idem zvacsit prsia. Mi tam spusti hodinovu prednasku preco som sa tak rozhodla ked nemam este deti..

deed

Sashi

Ja sa bojim celkom lebo ma bolelo hrdlo tak dufam ze v krvi nic nebude
Inak lekarka uplna keava, bola som v procare kde si. Platim 600e a ona ze aleviete ze musite zaplatit 70e lebo aj za tu operaciu si platite? A uplne skodoradostne to povedala hnusoba a ze mam jej doniest peciatku lekara na vymennom listku a diagnozu
Tak neviem co riesi ked to akoze poistovna nepreplaca.... No nasrala ma...este ju uvidim v piatok a dufam ze uz potom nikdy ;)

sashinka1985

Kocky chcem sa spytat hlupu otazku.musite byt naopke uplnenenamalovane ? Idem ranona opku vlakom a bez makeupu rano by som vystrasíla tych ludi tam.:-D keby som sla autom, je mi tojedno. Alebo sa odmalujem na izbe pred opkou. Akuratma tato kravina napadlatak sa pytam. deed ako ti zavidim ze uzmas predoperacne za sebou.jamam z nich vacsi strach ako z opky.:-/