Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Dada77 tesim sa s tebou!!! Super! Uzi si sprchu ;) ja budem o nej este tyzden snivat:p uz si idem na nervy taka upotena:)))

Dada77

Tak uz som doma. Doktor povedal, nech nepanikarim. Vsetky leukoplasty dal dole, vycistil mi to (hovadsky prijemne to bolo) a na novo prelepil uz len dvorce. Nic si tam nemam davat, a normalne sa uz mozem osprchovat ! Ze to nic neni. V piatok sa mam dojst znova ukazat, ze jak to vyzera.
No baby, ja som teda iny stresmen. Moc vam dakujem za podporu babulky moje, co by som ja bez vas robila !

bittersweet

Tak dnes po konzultacii u Dr.Paliatku, velmi mily a profesionalny pristup, ja chcem male prsia tak mi navrhol 255ml Polytech strednu projekciu. No teraz mam normalne dilemu ci robim dobre a nemam si dat predsalen kusok vacsie!:)))

marikamarika

Ahoj baby, chcela by som si dat zvacsit hrudnik a preto sa chcem opytat co hovorite na interklinik a viktoria regia, co ste poculi pripadne viete z vlastnej skusenosti a po druhe na interkinik som citala ze robia operaciu endoskopicky ci s tym mate niektora skusenosti, pripadne ste nieco poculi..dakujem moc

sashea

Dada ja som mala zapalv rane.zisril mi to dr az na kontrole.. neboj vytlaci to a da ti antibiotika na preliecenie a bude secko ok:))))

anosa 12

Dada77 vsetky by sme sa bali, to je jasne ale ono to nemusi znamenat nic zle! Mozno sa zapalil niektory steh ,dostanes antibiotika a bude to v poriadku. Myslim na teba! Mne dr zakazal dat dolu podprsenku,tak ani neviem co tam bradavky robia. Mozem len po leziaci rozopat a vetrat a vtedy radsej nepozeram. Urcite sa nestresuj, si total kratko po operacii!

Dada77

Anosa12 no dala som si dole podprdu, ze sa idem trochu umyt a nasla som si na tej gaze co mam cez dvorec taky zlto-cerveny flak. Fakt sa bojim, az mi je do placu. Nech uz su dve hodiny.

anosa 12

Dada77 ako si to zistila? Neboj sa!!! Rana je cerstva, hoji sa,podla mna tam trosku hnisu moze byt !Silno drzim palce! Urcite bude vsetko v poriadku!

Dada77

Baby pomoooc. Prave som zistila, ze mi z jedneho dvorca zacina tiect hnis. Normalne som sa roztriasla, bojim sa co sa deje. Volala som doktorovi, o druhej idem k nemu, ale zacinam panikarit, co sa deje.