Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Shiela,tak som rada, ze sme ta podporili a dodali ti aspon trochu odvahy ist do toho. Tymas vo februari 26,,ja v marci 29,tiez ako ty si idem dat narodeninovy darcek.:-)daj vedietku komu si sa rozhodla ist,kedy mas konzultacku.

shiela

sashinka1985
jooooj ďakujem ti veľmi pekne za oporu. Ja som na tom rovnako - vo februáry budem mať 26 som bez priateľa. Každý sa ma pýta prečo nemám priateľa že taká kočka. no prečo, lebo je to vo mne,neverím a za všetkým vidím zrazu a bla bla.takže deti tak skoro nebudem mat a aj tak s implosmi sa da kojit. takže máš pravdu, prečo neísť do toho.darujem si to na 26-ku :-) držím ti palce a daj vedieť ako si na tom, konzultacka a opka a po opke.:-)

katuss25

Miska_06:nie som Dr ale jedinyx problem vidim ze nebolo ukončenych 6m od kojenia kamoskše dali uplne bez problemov...chod inam urcite ti ich da nechapem preco nechcel...ale pockaj nech je 6mes

Nena1

Miska
určie choď na konzultáciu do Interclinik, alebo k Dr. Trškovi do Ružinova. Určite Ti imploše dajú!!! Ale najskôr po 6 mesiacoch od ukončenia kojenia je vhodná operácia. Konzultáciu môžeš absolvovať aj teraz.

Miska_06

Ahojte, chcem sa s Vami poradit. Bola som na konzultacii v BA v Petrzalke da sa povedat hned po ukonceni dojcenia. Prsia mi zostali takpovediac prazdne a ovisnute. Vtedy to pan doktor zhodnotil na ovis cca 7 cm, povedal, ze mi absolutne implantaty neodporuca ( ani casom po odstraneni zvysnej koze), iba upravu prs. Ale ze musim pockat, kym uplynie minimalne 6 mesiacov od ukoncenia dojcenia. Teraz to su uz mesiace 4 a prsia sa same zacali" napravat". Pravidelne sa meriam, teraz ten ovis uz je "len" 2,5 cm, ale stale su take prazdne a strasne mi to vadi. Ak by mi odstranili iba kozu, tak mi zrejme ostanu jednotky ( ak vobec) a to som mala predtym svoje vacsie prsia. Poznate nejaky dovod, preco nie je odporucany implantat pre zenu? A neviete nahodou aky moze byt max. ovis prs, aby sa dali spevnit uz iba implantatom a nie aj odstranenim koze? Dost ma to trapi, neviem, ci mam ist na konzultaciu inde alebo najprv pockat, co bude este o tie 2 mesiace. Prosim, ak mate nejake skusenosti, tak piste. Dakujem.
Miska

Lenkalili

ythyl

Vieščo neviem či sa zmestíš..ja keď som s ním mailovala mi hovoril že začiatkom januára až...ja som si s ním písala ešte v októbri..ale sa mu to už naplnilo. Mne povedala že prvy možný je toho 23. januára. Ale mne to aj vyhovovalo lebo som si vypočitala že vtedy nemám menštruaciu a už by som mala mať aj po skuškach lebo chodim do školy..skús čím skôr sa objednať na tú konzultačku. To že má plné znamená len to že je žiadaný...mne keď ukazoval fotky niektorých dievčat on tam mal zložku augmentacia a asi milion mien..takže žiadaný je :-)

ythyl

Lenkalili,

dakujem za odpoved,no dufam,ze sa zmestim,lebo ked som sa objednavala,tak som mu rovno pisala,ze ten koniec januara by mi vyhovoval,tak dufam,ze si to niekde napisal,lebo uz kazdeho brojim,ze vtedy pojdem :)) aj ja by som chcela min.400 a keby bolo 450,tak sa nepohnevam,len tam bude so mnou muz a ten ked uvidi,ako to bude v tricku vyzerat,tak ten mi ani nedovoli tych 400 podla mna,lebo si nebude vediet predstavit,ze to este pojde pod sval,takze to bude mensie :) a on ma do toho 23 januara opky?ci nevies,ze ta preco tak neskoro dal?:)ja som myslela,ze u neho bude rychlovka ta operacia:)nie ako u ostatnych:)

katuss25

deed:aj vacsie ti mohol dat pozerala som tv foto mame ich rovneke aj ked na mojej foto vypadaju moje inak zle sa to foti mne povedal ze mam 1cm sv prsnika co obali implos tak som zvedava:-)chcem velkeee dufam ze to aj z anatomickymi dosiahnem:-)

katuss25

deed:18.12 o 8.30 trnava DR.Marsal 555ml anatom:-)))ale sak mi sibe zas z gulami no uz to mam zaolatene tak mi moze ozaj len sibat:-)))