Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Dada77
Ja som velmi stastne tvojim prispevkom o detickach :) ja by som chcela ist aj na chatu 2tt od opky tak dufam ze to bude fajn :)
A tie plavky? Nech uz je leto, ale kukni si intimissimi stranku co maju nove veci, kokso skoda ze neviem aku velkost budem mat, hned by som si vybrala, take sexy vecicky a v tych prsiach si to viem hned predstavit :)

A co sa tyka toho profilu, este uvidim teda v piatok, ked mi ukaze rozdiel medzi vysokym a strednym plus, lebo ja sa trosku bojim, aby ten lem ako to vola nebol taky dramaticky :)))

Koho si mam tak kuknut co je chudsej postavy a ma cca 350 vysoky profil?

bittersweet

Dada77 teda dodala si mi guraz, ze taka rychla rekonvalescencia! A veru vyber plaviek si uzijem, konecne ziadna depka ze mi nic nesedi!:)

Dada77

Baby dakujem. Ja som tiez mala robenu augmentaciu + pexia, posuval mi aj bradavky trochu, aby mi tie prsia isli viac do stredu, lebo povodne mi isli dost do bokov. Ako som uz napisala, baby co mate doma deti, vobec sa nemate coho bat. Ja som tu mala maminu dva dni, treti som ju uz poslala domov, uz mi tu bola zbytocna. A dnes idem uz pekne s rodinkou na Vianocne trhy na varene vinko. ;)) Styri dni po opke, parada. Inak to nie len ja, mam dve kamosky, ktore boli na tom tak isto. Obe uz isli po tyzdni normalne do roboty. Kludne by som do toho isla znova. A to som sa odhodlavala asi 6 rokov !!! Lym som sa na to dala. Baby tesite na leto na to kupovanie plaviek ? Na toto sa ja tesim zo vsetkeho najviac ! ;)))

sashea

Fufu aj ja mam az o rok;)

Assaabloy
Ahoj..ja nosim pooperacnu na noc stale a dr mi povedal ze este mesia dva mam nosit na noc a nenosit pushup..

Lenkalili

juliana581

Navrhol mi guľaté implantáty, aj keď som si myslela že anatomy budu lepšie ale som sa ho pýtala tak mi povedal že to skôr su vhodne pre športovkyne a tak a že mne bude lepšie gule tak som si nechala poradiť. A samozrejme objednávaju ich oni :) A podprdu som si doniesla ja lebo som sa ho pýtala čo si mám doniesť a mala som podprdu bez vypchávok ktorú som hľadala celý deň po meste ale nakoniec som našla a obtiahnutejšie biele tričko a skúšaš v tričku :)

ythyl
Tak prvý možný bol 23. januára...takže rátaj s tým že ešte do toho januára by si sa mala zmeniť max začiatok februára. Čo sa týka implantátov, sestrička mi dávala postupne veľkosti a ja som skúšala...keď som bola už pri 450ml tak mi hovoril že zas až take veľke si nemam davať kvôli mojej postave- mám útle ramená a som takej chudšej postavy...tak mi navrhoval že 390 alebo 420 lebo ja som mu rovno povedala že ja chcem veľké prsia, aj fotku som mu ukazala aku mam predstavu tak že mam napisať mail alebo zavolať potom ako som sa rozhodla..ale asi viem už ako sa rozhodnem že tie väčšie:-P

anosa 12

Dada77 supeeer! Ja som sa strasne bala kto sa postara o deti, ze proste budem mimo. Ale ono klop-klop to je uplne v pohode. Kto mate deticky nebojte sa! Ja musim varit dietu a teda denne navarim aj mrkvu ci zemiaky pokrajam. Ale urcite este nevysavam, nie za bolest ale chcem, aby sa to bezproblemovo zahojilo.

anosa 12

Olbia ja mam modelaciu s implantatmi. Ked mi dr. povedal,ze opka cez dvorce plus modelacia 3,5 az 4 hodky som len ocami gulala. V podstate mohol dat len implantaty ale vraj by to nebolo dokonale. Tak som po opke 5 den, vysledok vraj super, tak v to aj pevne dufam.:-P:-D:-D zatial som nepozerala . Zotavenie asi tak, ze uz vcera sa mi chcelo tancovat.

fufu

ahoj,

baby, pls, ako máte kontroly po opke? ja som bola po 3 týždňoch na kontrole, teraz som 3 mesiace po operácii a kontrola je až po roku? Neboli ste na kontrole po 3 mesiacoch, alebo skôr ako o rok? Ďakujem

slafci1807

deed
ahojky čo sa týka sexu, mňa operovali vo štvrtok a teraz si nie som istá či v sobotu večer alebo v nedelu už normálka ;) takže pohodička nemusíš sa strachovať ;)
Dada77
wáááu teším sa s Tebou, nakoľko som ja bola rovnako po pár dňoch fit,ale ja som mala pod sval ale v podprsnej ryhe, ale každej babe som tu písala nech sa toho neboja ;)
Supeeer gratulujem
assaabloy ahojky
ja som 5 a pol týždňa po a 4 týždne som nosila len pooperačnú, po 4 týždnoch cez deň športovú alebo nejakú lambáru nevystuženu a pooperačnú len na noc. Pás som nemala :/