Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Sashea ty mas prsia tiez velmi pekne, ale ty si pozeram ani vychodiskovy stav nemala zly!;) ako si prisla na mudr.Paliatku, kde operuje, bola si so vsetkym spokojna?

sashea

Ja som chcela prirodzene ale anatomi nie kvoli tomu ze gule mas vzdy ako push up.. naco si dam plastiku a potom este musim nosit pushup aby som si urobila dekolt.. ale ked kukam v galerke aj niektore baby s anatommi to tak maju:)

bittersweet

deed ty mas rovnake predstavy ako ja tusim, tiez chcem nieco maximalne prirodzene a radsej menej ako viac. A rez ti bude robit kde?

Baby a ste tu niektora od Dr.Trsku? Ja rozmyslam aj nad nim, videla som v galerke vela albumov prsiek, ktore robil on, tak prosim napiste niekto, kto ma osobnu skusenost! Dakujem:)

Dada77

Inak decka v pohode, baby su uz velke (8 a 10 rokov), tym som narovinu povedala, kam idem a prebrali sme to este pred opkou a maly ma tri roky, tomu to je viacmenej jedno. Povedala som mu, ze mi pichali do didimy injekciu, ze tam mam teraz bobo, tak sa snazi davat na mna pozor. A baby su cele spokojne, ze som nedosl domov s 5-kami kozami, tak ma obskakuju a staraju sa o mna. ;)

Dada77

Deed, bud rada, ze ti dali tak skoro termin. Aspon nebudes vysedavat na fore a spekulovat niekolko mesiacov.
Do Interkliniku nepotrebujes vobec nic. Jedine, co som pouzila, bola nabijacka na telefon. ;)
Ja som sice so sebou mala koselu, ale neobliekla som si ju. Bohate mi stacila ta podprda, co mi dali a tie sexi antitromboticke pancuchy. Aj tak tam bolo teplo. A obsluha jak v Interhoteli. Celu noc mi sestricka varila cerstvy cajik, behala okolo mna, daju ti jest, pit, veceru, ranajky... No proste super. Fakt som tam nepotrebovala vobec nic, aj papuce ti daju. Dosla som tam rano na siedmu, uz som mala pekne pripravene to modre oblecko, pancusky a capicku. Prezliekla som sa, za chvilu prisiel doktor, pekne si ma fixkou pokreslil a uz som aj isla na salu. Len co mi pichli kanylu, ani som nestihla jednu vetu povedat a uz som spala. Trvalo mu to cca dve hodinky, lebo mne vkladal implose cez dvorce a este mi ich aj posuval, aby som ich mala viac v strede.

sashinka1985

Deed,jasom povedala, ze chcem hlavne aby to vyzeralo prirodzene, takze gulate som hned vylucila,kedze mam plochy hrudnik, na mne by gulate dobre nevyzerali aj ked doktor mi pov.ze by mi dal aj take. A hned povedal velkost 295-325. Tak som ho poprosila nech miukaze kocky co mali hrudnik plochy jak ja a co maju anatomicje a velkost 595.a zdalo sa mi to takakurat na mna, pacilo sa mi to tak somt mu povedala, pan doktor, taketo prsia chcem aj ja:-)ostatne som neriesila. Az doma som si uvedomila, ze ani neviem aky profil budem mat.:-) baby vravia ze by brali aj vacsie, tie co uz maju po tom, tak skus vacsie,myslim ze to velky rozdiel nebude.ako dlho si u neho bola?

deed

sashinka
sak mne to az doma doslo ze to su len dva tyzdne :))))
ale tak aspon budem mat po tom, len tu velkost este musim premysliet....lebo on hovoril ze 325-350 a potom ze teda 325, tak neviem ...idem este prekukat net :)
juj ale mi stahuje polky:)