Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Deed mne nepovedali nic co si mam a co nie brat. Nic take co tebe. :-) je to pre teba sok,lebo Si cakala termin niekedy na januar. Mna sa pytali ze kedy by som chcela opku a ja ze co najskor. A ked mi dali ze 5.12 tak mi az zle prislo od strachu. Hned mi prebehlo ze to urcite budem mat menzes, ze nestihnem predoperacne tak som si dala na 7.1.uz som mohla matpotom o chvilu, ale hlupemu nedas rozumu do hlavy:-D

deed

Sashinka Bittersweet
Asi im fakt niekto vypadol, ja len dufam, ze budem zdrava, lebo ma nejako skriabe hrdlo....
Inak mi povedali, ze doniest si nemusim nic okrem hygienickyvh veci, ze vacsinou v com pridem budem po operacii aj lezat (napr teplaky) a v tom aj odidem :D
Ale koselu asi nejaku vezmem, hlavne nic cez hlavu.

Stale rozmyslam, ci nedat 350, ale zas nechcem byt cecana ze prsa prsa a potom ja .... Min 3 dni pred opkou musim byt pevne rozhodnuta o velkosti, potom uz nic sa neda menit.
Este stale som v soku ze uz za dva tyzdne takto budem uplne stresovat :D

sashinka1985

Dada77 o ktorej ta operovali? A co ti pred opkou robili este? Si prisla hodku pred opkou? Nemusime si teda brat vobec nic so sebou.?dakujem ,sorry ale som zvedava :-)

bittersweet

Dada77 gratulujem ze si to zvladla, ako na to deti reaguju, ako si im to vysvetlila?

Deed wow aky rychli termin!! Aka bola konzlutacia a dr? Ja som konstitucne podobna ako ty tak som zvedava ake prsia na tebe budu!

sashinka1985

Deed super ze mas opku uz teraz. Tesim sa spolu s tebou. To budes matprsicka este skor ako ja.:-) asi im niekto vypadol lebo mne vtedydali za termin 5.12a 7.1.

sashea

Dada77
Super oddychuj.. gratulujeeeem:))

Deed
Ahoj ja mam 360, 168cm a 56kg:))) takze podlamna na teba to bude akurat

deed

babyyyy, dnes som bola u racza a viete co? termin opky mam o dva tyzdne 12.12 normalne som v skou ale mm chcel cim skor lebo bude mat dovolenku medzi sviatkami.....
kokso, az sa mi to nezda pravdou :)

navrhol mi 325ml gule stredny profil, len neviem ci to nebude malo.... mam 51kg a 168 tak aby neboli zase prsa prsa a potom ja......
mate niektora taketo ci mam ist do vacsich???

dada77 gratulujem a tesim sa, ze to tam je take super ;)

Dada77

Ahojte babulky ! Anosa12 !!! Tak sme to zvladli ! ;))
Tak uz som po a doma. Opku som mala vcera rano, dnes uz doma. Interklinik vrelo odporucam, starali sa tam o mna ako o babatko, fakt super. Ale s tym strachom - baby ja som sa tak bala, ze som skoro utiekla z operacnej saly. Normalne som chcela zdrhnut, no nakoniec som ostala.
Bolet boli, ale co uz. Treba vydrzat. No ja uz som doma pri troch detoch, ale nastastie tu mam mamu. Keby tu mama nebola, tak nemam sancu zvladnut decka. Viac menej len lezim, pretoze postavit sa a lahnut si su este muky.
Baby co ste si davali od bolesti ? Mne zabera Novalgin, ale ten je len na predpis.