Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Sashinka1985 idem tiez k Raczovi koncom decembra tak som zvedava:) ale chcem ist este aj inde pre porovnanie. Ty si rozhodnuta pre Racza?

Anosa12 gratulujem a napis ako si to zvladala s detmi, ja mam doma 3 a 1 rocne a tato otazka ma dost trapi:/

deed

teneriffe
kedy mas konzultacku? ja zajtra a idem v pushupke...sestricka mi povedala, ze to je jedno :)
ake male mas deti?

teneriffe

ALL
dievcata, SOS, v akej podprde na konzultaciu??? ked mam vsetky push-up??

Anosa12
rychle zotavenie prajem!!! mna budu tiez doma hned po opke cakat deti...

sashea

Anosa
Drz sa:) zajtra bude lepsia a pozajtra este lepsie:) kazde zobudenie bude lepsie a lepsie:)) ja uz teraz ani neviem ze som niekde bola.. okrem dekoltu:D;D ten si riadne vsimam a stale nemozem uverit ze to mam uz za sebou, sak len teraz som o tom snivala a rozpravala ze raz si dam.. a woalaa.. maaam ich:))) taaaakze sa drz a odpocivaj..

Tomyum
No som zvedava aka budes prsana:)) hihi jj zantra sa pofotim a dam fotky:) ja som s nim mega spokojna aj si starostlivostou po:)) a ubehne to ako voda a uz budes davat fotky aj ty:)) hihi

deed

Anosa12

Inak toho sa najviac bojim ze co bude po, ja idem na tri dni k nasim ale potom domov kde ma cakaju chalani 2a3 roky.... Ako vysvetlim ze na ruky nie:(((

shiela

juliana581
no veď to aj ja mám strach.aj chcem prsia lebo fakt mám komplexy ale ci kokso ten strach je väčší.....