Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

teneriffe

Ak si dobre pamatam ty ides k Cervenovi? Ja ked som bola u neho na konzultacke tak mi neskusal implantaty do podprdy. Tak si kludne zober pushapku ja som ju tiez mala. Ale kto vie mozno ti ich da aj vyskusat ak sa spytas a mozno aj sam od seba povie.

bittersweet

Sashinka1985 idem tiez k Raczovi koncom decembra tak som zvedava:) ale chcem ist este aj inde pre porovnanie. Ty si rozhodnuta pre Racza?

Anosa12 gratulujem a napis ako si to zvladala s detmi, ja mam doma 3 a 1 rocne a tato otazka ma dost trapi:/

deed

teneriffe
kedy mas konzultacku? ja zajtra a idem v pushupke...sestricka mi povedala, ze to je jedno :)
ake male mas deti?

teneriffe

ALL
dievcata, SOS, v akej podprde na konzultaciu??? ked mam vsetky push-up??

Anosa12
rychle zotavenie prajem!!! mna budu tiez doma hned po opke cakat deti...

sashea

Anosa
Drz sa:) zajtra bude lepsia a pozajtra este lepsie:) kazde zobudenie bude lepsie a lepsie:)) ja uz teraz ani neviem ze som niekde bola.. okrem dekoltu:D;D ten si riadne vsimam a stale nemozem uverit ze to mam uz za sebou, sak len teraz som o tom snivala a rozpravala ze raz si dam.. a woalaa.. maaam ich:))) taaaakze sa drz a odpocivaj..

Tomyum
No som zvedava aka budes prsana:)) hihi jj zantra sa pofotim a dam fotky:) ja som s nim mega spokojna aj si starostlivostou po:)) a ubehne to ako voda a uz budes davat fotky aj ty:)) hihi