Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

bittersweet
zo srdca Ti ďakujem za pochvalu, mohla si vidieť že ja som bola naozaj plochá a najmä dosť mužský hrudník som mala aj z cvičenia a veľmi ma potešilo keď mi tu baby písali že fakt krásne... sama som spokojná a chápem, ja som tiež chcela niečo v okolí PU, lebo keď si vezmes ja som dala 2950 za opku plus predoperačne a podobne a keby ešte cestovať niekam, napr 2x konzultačky, opka a 3kontroly bolo by to dosť. Držím palce aj Tebe a najmä dobrú rekonvalescenciu. Netreba sa naozaj ničoho báť je to vydržateľné a fakt je pravda, že každým zobudením je to lepšie a lepšie ;) Držím pästičky Tebe ;)

bittersweet

slafci1807

ty sama si chodiacou vizitkou Dr.Ocenasa a vsimla som si v albumoch aj zopar dalsich krasnych prs od neho! Keby mi to bolo blizsie, urcite by patril medzi mojich horucich kandidatov! ja pozeram po niecom v Ba a okoli.
Inak jedna znama co je uz po opke mi popisovala podobny priebeh, ona uz po par dnoch bola v pohode, je to urcite aj o celkovom postoji cloveka, netreba sa bolesti poodat. na a kazda mame prah citlivosti postaveny niekde inde. som zvedava ako to budem zvladat ja, lebo po cisarskom som sa zaprisahavala, ze pod noz uz nepojdem!:D

shiela

juliana581
no ja ešte nemám termín, chcem našetriť peniaze hlavne a úplne hlavný dôvod je strach. ty nemáš strach? ja strašný aj keĎ tu čítam samé kladné vety aj tak mám strach z opky, z narkózy z komplikácií.

slafci1807

evellina ahojky,
ja Ti poviem môj prípad, lebo si myslím, že som to znášala úplne inak ako väčšina, dokonca aj doktor so sestričkou boli prekvapení... keď ma zobudili tak hneď ako prvé som nevnímala bolesť ale kukala na hrudník, veď dávali mi 500ml tak som čakala fakt že bomby :D a iba som im povedala, že či sú si istí, že mi tam tie implantáty dali :D a viac menej vtedy som 1x pocítila tlak na hrudník, ked som rozprávala, tak som musela mať prestávky aby som to udýchala. Nakoľko som mala, teda mám nastrihnuté prsné svaly, ja som pociťovala iba tú bolesť- nebola to bolesť ale také pálenie, ťahanie (ja som to prirovnala asi k tomu, keď máš natiahnuté šľachy na kolene) ale celkovo bolesť nie je hrozná, resp ja som ju nemala... Večer cca o pol7 som porposila sestričku aby mi pomohla vstať- to som fakt že sama nedala a išla sama na wc..v piatok ked ma prepustili bola kríza bolel ma chrbat lebo ked stale lezis v jednej polohe tak citis fakt ze vsetko, ale prsia ma neboleli...a v sobotu som si sama umyla vlasy, osprchovala sa od pasa dole a dokonca aj prala... a potom od pondelka som vstavala uz sama aj z postele, takze je to naozaj individualne... Ja som bola PN len do pondelka a to ma vo stvrtok operovali, jednoducho mna fakt nebolelo nic len ma palil sval, resp ked to poviem laicky hrudny kos..kazda sme ina, máme iné prahy bolesti ja ho mam asi velmi vysoko, ale naozaj horsie pre mna bolo nerobit tie zauzivane prudke pohyby a kontrolovat sa v praci kedze robim s detmi aby ma zbytocne neobjimali a netahali... tak sa neboj vsetko urcfite dopadne dobre ;)

slafci1807

bittersweet
ahojky čítam ohľadom čakačiek u Červeňa a jeho konkurencii :)
takto ti poviem, moja známa bola minulý rok u Červeňa a ona je z PU a po operácii jej až povedal že prečo nebola v PU, že aj tu je výborný plastický chirurg že či neuvažovala o ňom... a ja som ani neuvažovala o inom a rovno som šla k Očenášovi ;)

sashinka1985

Bittersweet ja este len idem na opku. 7.1 ju mam. Strasne sa tesim, neviem sa dockat toho dna. Album tu mam ale kedze este nemam urobene prsia, mam tam fotku len svojho zatial plocheho hrudnika. Ty ides kedy na konzultaciu?tiez k raczovi?

tomyum1

Lucky123
Musis najprv prispievat do fora, potom posli foto s tvojim nickom na galeria@zoznam.sk, s tym ze si prosis pristup do galerky, niektore baby maju foto len po op, ak nestihli odfotit pred. Zajacik ti posle instrukcie s heslom.

tomyum1

Sashea
Velmi dobry dojem z mudr znova, precizny, seriozny... Pomeral, pokukal tabulky, osahal... Zvazoval najprv nagor 520 okruhle 520 VP ale potom vybral 560 extra VP kvoli sirke 13 cm (teraz mam 13 cm) aby pasovalo. Teda o 140 viac budem mat any sa vyplnila koza, povedal, ze je pripravena. Tak 12. idem na to ak predoperacne budu ok. Ufff :-)))

Ktovie ci si aj lekari citaju nase forum :-)

bittersweet

evellina za seba- podobne obavy urcite mam a myslim si ze je to prirodzene!
tiez som bola prekvapena z cakaciek na Dr.Cervena, ale cim viac sa tomu venujem, tym viac som presvedcena, ze Dr. sice je skvely operater, ale urcite ma na slovensku plnohodnotnu konkurenciu, popozeraj albumy.