Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martina210

Slniečko 83

Ahoj, to dvojité prso nemusí vzniknut vždy.Mne to bolo tak povedané, že ked mám svoje pôvodne pevne, take tvrdé myslím, len malé.A ked dajú vacsi implos tak môže vzniknut.Vieš ja si ich stale pozorujuem, a uvidíš to aj ty ked budeš mať spravene.Napr.skús potom ked sa zahoje samozrejme, si tá napnut prsny sval, a budeš vidieť taký obrys implosu v spodnej časti.Inak tip top :-)

Žiadne obavy doktor vie čo robí ;-)

zoe23

deed

no tak dilemu ci gule alebo anatomy som mala aj ja a riadnu :D
Ale nabuduce davam gule na 99%
A kolko si chcela ked nie 400?
Skus si v galerke kuknut napr. v.girl ona ma 390ml ale stredny profil to ma tusim projekciu 4,4 ale ty si daj vacsiu :)teda lepsie povedane vysoky prfil si daj :) ale tak uvidis co ti povie aj doktor.

Martina210

Tomyum1
Ja si to tiež tak predstavujem, že po odkojeni určite poklesnú aj koža sa natiahne.Tiež si myslím že rez vedú cez pôvodne jazvy :-)

Martina210

Queen

No ja nechcem žiadne dve jazvy.Ja sa spolieham že po decku sa mi moje tkanivo natiahne a rez bude este raz na tom istom mieste.Tak to si určite neviem ani nechcem predstaviť žeby som mala jednu jazvu v strede a druhú v podp.ryhe.Ani náhodou :-((((((

deed

zoe:

ja by som chcela take 75C asi, akurat neviem ci anatomy alebo gule, myslim, ze skor gule, ja po dvoch detoch mam uz tie prsia take hore prazdne :)))
tak myslis ze mam pytat 400 gule?

zoe23

deed

Neviem aky mas typ postavy ale ja mam boky aj zadok a mam 170cm a 50kg nabuduce pod 400 nejdem ani zadarmo :) teraz mam 330 (anatomy)- viac sa nedalo, nosim 75B,80B a tie prsia su na mne male, nestacia na to aby som mala sumernu postavu...ked pojdem na vymenu dam aspon 460 to bude tipujem take D.
ale dalsia vec je, ze neviem kolkatky prsia by si zas chcela...

deed

kocky uz len tyzden a idem na konzultaciu :) akurat neviem ci mam pytat 400 alebo menej...

inak je to fakt super, ze sem pisu aj baby po, lebo tolko infosiek sa nikde nedozvieme......
ja sa uz tak strasne tesim, dnes som bola v avione a ked som videla novu kolekciu v intimissimi, hned som si ju predstavila na sebe s novymi prsiami..to bol pocit, dufam, ze sa dohodneme na januar...
tak vam uz setkym zavidim, co mate po...ale tak uprimne, sak viete:)

tomyum1

sashea
dakujem:-)
a nevies ci mozem mat na nechtoch gellak alebo musim mat uplne odlakovane? lebo niektorym mudr nevadia ani gelove nechty a niektorym vadi aj obyc lak... dakujem :-)
a super ze sem este chodis aj ked uz mas po a tesis sa z vysledku :-)